- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Академія НФК "Ураган" долучилась до платформи ProTrainUp

19 Січня 2021 (16:53)

З Нового року Академія НФК “Ураган” стала учасником системи управління спортивним клубом ProTrainUp.

Застосування інноваційних технологій в роботі є одним з найважливіших напрямків в підготовці юних футболістів в Академії НФК “Ураган”. Тож у Новому році Академія долучилась до платформи ProTrainUp – однієї з найбільш масштабних систем управління спортивним клубом, яка об’єднує понад 5 000 тренерів та понад 400 клубів та академій з різних куточків Європи. Зокрема, система вже запроваджена в роботі професійних клубів таких як “Корона” (Кєльце), “Заглембе” (Люблін), “Краковія” (Краків), так і футбольних Академій – “Академія Барселона” (Іспанія), “Академія Ювентус” (Італія) та багато інших. Відтепер до цієї знаної футбольної компанії долучилась і Академія НФК “Ураган”.

Сьогодні, 19-го січня, в офісі Академії НФК “Ураган” відбулось навчання тренерського складу та персоналу щодо роботи в системі управління ProTrainUp. Більше про неї розповів директор Академії НФК “Ураган” Володимир Слободян.

– Для нас використання системи управління не є новим, адже за час роботи Академії ми вже працювали з подібним програмним забезпеченням, – розповідає Володимир Слободян. – Цьогоріч ми вирішили стати учасниками платформи ProTrainUp як найбільш прогресивної та масштабної у своєму роді.

– Розкажіть, які основні можливості даної платформи?
– Однією з головних функцій є систематизація всіх даних кожного вихованця нашої Академії в окремому особистому профайлі. Саме в профайлі буде зібрана повна статистична інформація про гравця, зокрема фізичні дані (ріст, вага, тощо), результати тестувань, дані контрольних та офіційних матчів. За підсумком всіх наведених вище даних система формуватиме графік прогресу, який наглядно продемонструє як тренерам, так і вихованцям та їх батькам над чим потрібно працювати і які показники варто підтягнути. Завдяки медичному модулю в програмі можна контролювати медичні огляди вихованців та, у разі виникнення будь-яких питань, бути на постійному зв’язку з медичним персоналом Академії НФК “Ураган”.

Щодо тренерського складу, то кожен наставник отримує у своє користування відмінний інструмент з планування тренувань, а також можливість створення цифрових тренувальних конспектів та систематизації тренувального процесу кожної вікової групи. Також наставники отримують доступ до методичних матеріалів від європейських тренерів, які зможуть використовувати у повсякденній роботі.

– Батькам також буде наданий доступ до даної платформи?
– Звісно, найближчим часом батьки отримають доступ до ProTrainUp, адже платформа відмінно підходить для комунікації між батьками, вихованцями та тренерським персоналом – в ній можна обмінюватись повідомленнями, дізнаватись про графік тренувань дитини, тощо. Також батьки отримають змогу спостерігати за показниками своєї дитини в режимі реального часу.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.