- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган-3" у перенесеній грі здолав "DevPlanet" (+ ВІДЕО)

20 Січня 2021 (11:17)

"Дракони" святкували впевнену перемогу у Другій лізі.

 Героєм стартових хвилин перенесеної зустрічі став голкіпер "DevPlanet" Денчук, який добряче попрацював у рамці після випадів Лейб'юка та Ткачука, а також потужного удару Онуфрака. На екваторі тайму "дракони" все ж добилися свого - гарматний постріл від капітана Британа став недосяжним для голкіпера і відкрив лік голам у матчі. Могли подвоювати рахунок і Баланик з тим же Британом, але знову надійно відіграв Денчук. "Планетарні" натомість в першому таймі обмежились напівмоментами біля воріт Гуйвана, тож команди пішли відпочивати за мінімальної переваги франківців - 0:1.

Другий тайм розпочався з двох нагод у львів'ян, яким в завершальній атаці бракувало точності. Франківці відповіли дальніми ударами від Негели та Онфурака, з якими впорався голкіпер, а Петросюк, опинившись віч-на-віч з Денчуком, пробив повз рамку. Далі більше - Британ та Ткачук "обстріляли" каркас воріт, а дальній удар від Баланика прийняв на себе голкіпер. Як це не парадоксально, але знову забити "драконам" вдалось в середині тайму. Це Петросюк після пасу від Онуфрака сповна реабілітувався за промах в дебюті - 0:2. Та на цьому "дракони" й не думали зупинятись - найближчими до взяття воріт були Онуфрак, постріл якого струсонув поперечку і Ткачук, який програв ближню дуель Денчуку. Наприкінці матчу наставник "планетарних" Євген Москвін перейшов на гру з п'яти польовим, за що дуже швидко поплатився - Британ зі своєї частини майданчика вразив порожні ворота і підбив остаточні 0:3 на користь "Урагану-3"

"DevPlanet" Львів - "Ураган-3" Івано-Франківськ - 0:3 (0:1)
Голи:
Британ (7, 28), Петросюк (23).
"DevPlanet": Денчук (в) - Рибянов, Фролов, Ленько, Сікач - Павлів, Савін, Мацик, Чубай, Кіт - Бондар (в), Кобрин (в). Головний тренер: Євген Москвін.
"Ураган-3": Гуйван (в) - Британ (к), Баланик, Бессонов, Ткачук - Лейб'юк, Бельбас, Сенюк, Онуфрак, Негела, Петросюк - Хомяк (в). Головний тренер: Юрій Іванишин.

Відеоогляд матчу:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.