- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юрій ІВАНИШИН: "Над хлопцями нависав психологічний тягар за результат"

20 Січня 2021 (20:05)

Головний тренер "Урагану-2-КФВ" Юрій Іванишин поділився враженнями від матчу 2-го туру Другої ліги проти "DevPlanet" (3:0).

- Юрію, твої враження від вчорашнього поєдинку.
- Ми готувалися до досить складної гри, незважаючи на те, що у "DevPlanet" не було очок в турнірній таблиці. Знали, що це хороша команда, яка має в складі добре підготовлених гравців в технічному плані, З останніх матчів помітно, що команда Євгена Москвіна додала тактично в плані побудови своєї атаки. Вважаю, що команда не по грі знаходиться на останньому місці. Щодо нас, то ми як завжди хотіли дотримуватись нашої філософії - діяти першим номером і також прагнули здобути три очки.

- У першому таймі відчувалась деяка нервозність в діях команди, особливо, коли "назбирали" три поспіль необов'язкові фоли за дуже короткий час...
- Це наслідок того, що над хлопцями нависав психологічний тягар за результат. Хтось впорався з цією відповідальністю, а хтось - ні. Тому і мали місце три фоли буквально за десять секунд ігрового часу. Тренерський штаб одразу відреагував тайм-аутом, щоб збити темп, перевести подих. Намагались заспокоїти хлопців, підказати, як правильно займати позиції при атаці та виході з пресингу, щоб хлопці повернулись на майданчик і виконали те, про що ми говорили на передматчевій установці.

- Другий забитий м'яч допоміг команді почувати себе впевненіше?
- Кожен гол, чи то перший, чи другий, чи останній додає психологічної впевненості команді - в тебе є право на помилку, ти більш креативно дієш в атаці, тощо. Саме після другого голу дещо зашкалювало бажання в гравців, кожен прагнув забити гол і це зіграло з нами злий жарт та навіть зашкодило в атаці. До прикладу, там, де потрібно було віддати на партнера, хлопці били по воротах, не реалізовували виходи "3 в 2", "2 в 1", і навіть "2 в 0". Тож будемо розбирати ці епізоди, адже в майбутньому суперники можуть покарати нас за таку велику кількість втрачених нагод.

- "Ураган-3" увійшов до чільної трійки Другої ліги і вже найближчої суботи зустрінеться з прямим конкурентом клубом "Avenga". Як налаштовуватимеш хлопців до матчу?
- Готуємось у звичному режимі, жодного особливого налаштування на суперника немає. Наше головне завдання - підготувати добротних гравців для основної команди. Звісно, намагатимемось здобути три очки, показати хорошу гру і якщо нам вдасться - тоді буде і результат. У нашій зоні Другої ліги зібрано сім практично рівних команд і як показує поточний сезон - той, хто краще підготувався, краще підійшов до матчу і має більше шансів на перемогу. 

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.