- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" розтрощив "ІнБев"

06 Лютого 2021 (15:40)

 Франківський "Ураган" пройшов житомирський "ІнБев" в 1/8 Кубка України.

До звітного поєдинку господарі паркету підійшли в неповному складі - з різних причин поза грою залишились голкіпер Володимир Кардаш та універсал Сергій Коваль. Також відзначимо появу на майданчику з перших хвилин Тараса Левандівського, який блискуче провів матч проти "ХІТа" і зараз все частіше отримує довіру з боку тренерського штабу.

Зважаючи на результат першої гри в Житомирі (тоді була зафіксована нічия 3:3), ніхто з суперників не форсував події на майданчику і зовсім не поспішав розкриватись. Найбільш ж гострим в перші хвилини стали дальній удар від Микитюка та "черпачок" у виконанні Фаренюка, яким перекинув і голкіпера, і ворота. Втім, на 5-ій хвилині Абакшин відгукнувся на передачу від Шеремети і класичний розіграш ауту приніс свої плоди - 1:0. Майже одразу "дракони" отримали шанс подвоїти перевагу, та Кордоба з вигідної позиції влучив у голкіпера, а "гармата" Микитюка пройшла повз рамку воріт. "Пивовари" на такий перебіг подій відповіли гострим випадом Семенченка, якому бракувало влучності. Все ж на 13-ій хвилині господарів що називається "прорвало". Спочатку Фаренюк елегантно п'ятою подвоїв перевагу франківців, а за кілька секунд Лебідь без особливих труднощів вразив нижню "шістку" воріт Мельника - 3:0.

В наступні хвилини суперники обмінялись гострими випадами від Чеберяка та Фаренюка, з якими впорались голкіпери. Та другий м'яч "десятки" франківців не змусив себе довго чекати. На 17-ій хвилині Фаренюк з "носка" оформив дубль - 4:0. Та на цьому ніхто й не збирався зупинятись, тож ще до сирени на перерву Кордоба двома більярдними ударами підбив розгромні 6:0 у першому таймі.

Після відпочинку "пивоварам" втримати атакувальний хист "драконів", так і не вдалось, тож близькими до взяття воріт були Фаренюк, Швед, Дичук, Микитюк... До честі гостей вони намагались створювати гостроту побілизу воріт господарів, та Колток, який з'явився по перерві, цього дня залишив свої ворота недоторканними. Справжнім каталізатором забитих м'ячів у другому таймі стала зразкова триходівка Абакшин-Швед-Шеремета, після якої Руслан забивав вже у порожній кут воріт - 7:0.

Далі протягом трьох (!) хвилин франківці забивали тричі (!). Це Коробка та Кордоба у ближньому бою не залишили шансів голкіперу, тоді як Фаренюк наче по нотах завершив гостру комбінацію і "десятка" франківців встановив "десятку" на табло - 10:0. На останніх хвилинах матчу наставник "ІнБеву" Михайло Соколовський задля збереження власного іміджу перейшов на гру з п'ятим польовим за що майже одразу був покараний - Швед зі своєї частини майданчика вразив порожні ворота і підсумував розгромні 11:0 на користь "Урагану".

"Ураган" Івано-Франківськ - "ІнБев" Житомир - 11:0 (6:0)
Голи:
Абакшин (5), Фаренюк (13, 17, 36), Лебідь (13), Кордоба (18, 20, 35), Шеремета (31), Коробка (34), Швед (38)
"Ураган": Левандівський (Колток, 21) - Радевич, Кордоба, Фаренюк, Микитюк (к) - Лебідь, Шеремета, Абакшин, Швед - Онуфрак, Коробка, Дичук, Масевич. Головний тренер: Максим Павленко.
"ІнБев": Мельник (к) (Сорокін, 14) - Семенченко, Чеберяк, Карбула, Бакум - Бондарчук, Бланк, Дзюба, Мосійчук, Литвиновський. Головний тренер: Михайло Соколовський.
Попередження: Чеберяк (13).

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.