- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" мінімально переміг "Енергію" у Львові

12 Лютого 2021 (18:30)

Кращий бомбардир чемпіонату Даниїл Абакшин одним результативним ударом вирішив долю "енергетичного" дербі.

«Енергія» (Львів) – «Ураган» (Івано-Франківськ) - 0:1

Гол: Абакшин, (10)

Попередження: Войтович (38), Пітуля (38)

"Енергія": Войтович (в) – Танський, Гасюк, Цілик, Кузь – Струк, Когут, Ковальчук, Пелех, Марциняк, Легендзевич, Буньо, Ременець – Пітуля (в). Головний тренер: Валерій Легчанов. "Ураган": Левандівський (Кардаш, 21, Колток, 30) – Кордоба, Фаренюк, Радевич (к), Микитюк – Лебідь, Абакшин, Швед, Шеремета – Масевич. Головний тренер: Максим Павленко. 

Регулярний чемпіонат Favbet Екстра-ліги "Ураган" завершив на "мажорній" ноті. І вдвічі приємніше, що "на десерт" підопічні Максима Павленка здолали одвічних суперників зі Львова.

Як відомо, футзальні протистояння географічних сусідів "нафаршировані" принциповістю та запеклою боротьбою, що й побачили шанувальники футзалу у вчорашньому поєдинку на майданчику Палац спорту "Галичина". Перші нагоди біля воріт суперників створили "дракони", змусивши двічі вступати у гру Войтовича - спочатку після пострілу Микитюка, а згодом і після прицільного удару від Кордоби. "Енергетики" відповіли ефектним парашутом від Пелеха, який опустився на ворота та ударом Кузя, який вперше випробував на міцність Левандівського. Згодом гра пішла на зустрічних курсах - на вістрі атак опинялись Абакшин, Лебідь, Радевич та Микитюк у гостей, а в господарів найреальніший шанс відзначитись змарнував Кузь, не зумівши у ближньому бою переграти голкіпера. Втім, за кілька секунд "дракони" вийшли вперед. Левандівський ввів через весь майданчик на Абакшина - якщо з першим ударом Войтович впорався, то добивання стало 17-тим взяттям воріт нашого голеадора в чемпіонаті. Після забитого м'яча "Ураган" продовжував нагнітати, а Лебідь, Швед та Фаренюк з різних позицій тримали в тонусі голкіпера львів'ян. До кінця першого тайму непогану нагоду для того, щоб змінити рахунок на табло втратив Пелех, удар якого прийняла на себе поперечка.

Після відпочинку у воротах франківців з'явився Кардаш, якому майже одразу довелось добряче попрацювати у рамці після випадів Когута, Кузя та Пелеха. Погасивши атакувальний запал "енергетиків", гості відповіли неточними ударами у виконанні Микитюка та Фаренюка. Майже увесь другий тайм "Енрегія" провела з п'ятим польовим, а найбільш гаряче поблизу воріт "драконів" було наприкінці зустрічі, коли Микитюк двічі прийняв на себе потужні удари "енергетиків" вже у порожні ворота. У підсумку, 0:1 - мінімальна перемога в заключному матчі "регулярки" і друга сходинка в турнірній таблиці.

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.