- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" U-15 завершить чемпіонат в Харкові

22 Лютого 2021 (20:37)

Вже завтра розпочнеться заключний тур Вищої ліги U-15

Вихованці НФК "Ураган" вже завтра стартують у заключному турі Вищої ліги U-15. Завершальний акорд чемпіонату відгримить на одній з кращих арен України - харківському Палаці спорту "Локомотив". Перед юними "ураганівцями" у звітному турі, як і завжди, стоятиме завдання показати свою найкращу гру і фінішувати якомога вище у турнірній таблиці. А зважаючи на те, що в заключних матчах команді протистоятимуть сусіди по турнірній таблиці, тож це завдання нашим хлопцям до снаги.

Першим суперником підопічних Олександра Вонса стануть господарі туру, футзалісти харківського клубу "Фенікс". Ця гра відбудеться у вівторок о 17:50. Наступного дня, а саме у середу, юні "дракони" зіграють проти ФК "Гопри", які перебувають в середині турніної таблиці (початок о 12:00). Четвергова ігрова програма підготувала для "Урагану" одразу два поєдинки. Так, о 9:10 франківці зіграють проти сусідів по турнірній таблиці КДЮСШ "Барса", тоді як о 18:30 зіграють з останньою командою ліги ФСК "Іллічівець" з Чорноморська. Завершать харківський тур наші юні футболісти матчем проти одеського "Кристалу", який розпочнеться в п'ятницю о 10:20.

Всі матчі транслюватимуть на YouTube-каналі Комітету дитячо-юнацького футзалу АФУ. Посилання на прямі трансляції будуть доступні у розділі МАТЧ-ЦЕНТР нашого сайту.

Вища ліга U-15. ІV тур
м. Харків, ПС "Локомотив" / СК "Каразінський"
23.02.2021 (вівторок)
17:50 "Фенікс" Харків - НФК "Ураган" Івано-Франківськ

24.02.2021 (середа)
12:00 "Гопри" Гола Пристань - НФК "Ураган" Івано-Франківськ

25.02.2021 (четвер)
09:10 КДЮСШ "Барса" Шостка - НФК "Ураган" Івано-Франківськ
18:30 НФК "Ураган" Івано-Франківськ - ФСК "Іллічівець" Чорноморськ

26.02.2021 (п'ятниця)
10:20 НФК "Ураган" Івано-Франківськ - "Кристал" Одеса

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.