- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Вихованці Академії НФК "Ураган" пробились до Фіналу Дитячої ліги Волині

30 Березня 2021 (19:23)

27-28 березня у місті Луцьку відбулися матчі ІІ кола Дитячої футзальної ліги Волині у віковій категорії U-7. 

Команда Академія НФК «Ураган-14» (тренер - Петро Липецький) провели сім переможних поєдинки з місцевими командами. 27 березня команда відіграла три гри і ще чотири було зіграно наступного дня. Так, першу суботню гру юні франківці провели з «Любарт Kids». Останні входять у трійку команд турнірної таблиці, тому кожна із команд була налаштована максимально на здобуття таких важливих очок. Поєдинок видався дуже напруженим, перевага гри переходила від команди до команди. Рахунок 3:2. Перемогли юні «дракони». Голи забивали: Дем'янчук Ілля, Матвіїшин Артур (дубль).

Проявили характер та впевнену гру вихованці Академії і у другому протистоянні проти «Юніор-Мідас». На противагу першому поєдинку, у другому - франківці повністю контролювали хід гри та перемогли суперників з рахунком 1:3. У ворота суперників відзначились: Матвіїшин Артур (дубль), Будункевич Роман. Останню гру першого дня змагань вихованці Петра Липецького зіграли з командою «FC Respect». «Ураган14» продовжили свою переможну естафету дня та не дали змогу супернику жодним чином проявити себе. 3:0 - плюсуємо ще три очки. Дублем у ворота суперників відзначився Матвіїшин Артур, один гол забив Будункевич Роман.

Недільний футзальний день розпочався з переможного матчу франківської команди над луцькою командою «Амазонка» (команда посідає друге місце у турнірній таблиці). Матч видався доволі напруженим і заслуговував на фінальну гру. Проте, впевненіше зіграли юні «дракони», обігравши «Амазонку» з рахунком 3:1. Хет-триком відзначився Оперук Артем. Другу гру наші хлопці провели з ДФК «Штурм» (м. Колки). Команда Академії мала повну перевагу у грі. Голи «сипались» один за одним і до фінального свистка на рахунку «дракончиків» було 11:1. Голи забивали: Матвіїшин Артур (гекса-трик), Оперук Артем (покер), Юрчишин Андрій.

Третю переможну гру команда «Ураган14» зіграли проти луцької команди «Лаккі Тім-2». «Зарядившись» переможним духом від попередніх поєдинків, франківці впевнено провели поєдинок, цілковито контролюючи «м’яч». 7:0- рахунок протистояння.  У ворота суперників забивали: Матвіїшин Артур (хет-трик), Оперук Артем, Вусятицький Роман, Лещак Максим, Іваночко Тимофій. Останній поєдинок другого дня протистоянь завершився перемогою вихованців Академії НФК «Ураган14» над луцькою командою «Лаккі Тім» з рахунком 4:3. Матч видався дуже інтригуючим та динамічним. Обидві команди завзято боролись за м’яч та перевагу на майданчику, обидвоє мали достатньо моментів. Більш точними виявились саме «дракончики». У ворота суперників відзначились: Матвіїшин Артур (хет-трик), Юрчишин Андрій.

У результаті зіграних поєдинків команда Академія НФК «Ураган14» здобула 40 очок, та достроково затвердилася на почесному першому місці турнірної таблиці. На команду очікує шалений фінал у якому зіграють перші чотири команди турнірної таблиці. Дякуємо команді за фантастично зіграні поєдинки та бажаємо надалі тільки перемог!

Академія НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.