- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган - чемпіон України з футзалу!!!

05 Червня 2011 (14:13)

Заряд у обох командах перед грою зашкалював – було помітно, як гравці обох клубів підбадьорювали один одного, але з перших секунд на паркеті і червоні (Ураган) і біло-зелені (Енергія) максимум уваги приділяли захисту. До речі, у рамку воріт «Урагану» сьогодні повернувся Олег Їжаковський. А перший небезпечний момент стався на третій хвилині – Петро Шотурма вийшов сам на сам з Лисенком, але не влучив у ворота, пробивши повз воротаря. Ще за хвилину Сержао також перевірив на міцність Лисенка, але Влад у шпагаті відбив м’яч на аут. У відповідь Якунін у відриві пробив поруч зі стійкою.

Жодній з команд не вдалося забити швидкий гол і тому протистояння на паркеті перейшло у позиційні атаки. Суперники не дуже зловживали пресингом, відходячи майже одразу на свою половину поля. Майже до половини першого тайму особливої роботи у Олега Їжаковського не було, адже дуже уважно у захисті грали франківці, а Лисенко натомість, раз по раз ластівкою літав у рамці воріт після ударів Цвєлих. Але знову ж таки забила команда, що грала «другим номером» - Степан Струк на десятій хвилині замкнув дальню стійку після пасу Євгена Рогачова. М’яч по зрадницьки прокотився під голкіпером «Урагану» - господарі повели 1:0.

Але недовго раділи трибуни з львівськими вболівальниками – Сержао отримав передачу на лівому фланзі і обігравши Легчанова, який ледь не зняв спортивні труси з бразилійця у протиборстві, що не допомогло завадити легіонеру влучно пробити у дальній від Лисенка кут – 1:1! 10-та хвилина матчу.

Після цього гра відновилася у своєму руслі, коли гості вели гру, а «енергетики» продовжували свої дії «другим номером».

На 13-й хвилині у обороні ушкодження отримав Андрій Сімка, який кульгаючи залишив межі паркету. Його у четвірці змінив Сергій Чепорнюк, який до цього ще не з’являвся на майданчику.

За п’ять хвилин до перерви саме Чепорнюк вийшов на ударну позицію на лінії карного майданчика, але удар прийшовся у руки Лисенка. За 40 секунд вже Валенко після скидки Сержао пробивав низом у кут, але знову на висоті опинився воротар господарів. Загалом темп гри значно зріс і суперники почали діяти на зустрічних курсах, ловлячи один одного на контратаках.

Наприкінці тайму ініціативою вже більше заволоділи «енергетики», контролюючи м’яч та заставляючи «ураганівців» на чолі з Сержао відпрацьовувати у захисті на своїй половині. Небезпечний удар після розіграшу кутового вдався Овсяннікову, але постріл львів’янина з льоту на кутовий відбив Їжаковський.

За дві з половиною хвилини до перерви активний Петро Шотурма у боротьбі з Легчановим порушив правила і це стало п’ятим порушенням правил у «Урагану». Грати потрібно було вдвічі обережніше. Для заспокоєння емоцій Гупаленко бере хвилинну перерву. На табло 2:37. Під час тайм-ауту активно просить своїх гравців заспокоїтися і Станіслав Гончаренко.

Після такої невеличкої перерви вийшов на паркет Андрій Сімка, якого лікарі гостей привели до тями після ушкодження. У свою чергу після жорсткого стику з Ренатіньо вже лікарі «Енергії» надавали допомогу Михайлу Романову – порушення правил не було (рішення арбітру).

Затисли в останню хвилину у захисті господарі суперника, але франківці максимально щільно та обережно грали в ці секунди. Пресинг біло-зелених звісно заставляв гравців «Урагану» помилятися, проте в атаці у львів’ян окрім дальнього пострілу Рогачова нічого путнього не вийшло.

Другий тайм господарі розпочали з пресингу і це дало шанс…Сержао на першій хвилині пробивати з шести метрів по воротам Лисенка, але Легчанов у шаленому підкаті завадив удару – кутовий.

А за мить після скидки все того ж Сержао Біро Жаде потужно пробиває у поперечину – Лисенко безсилий, але від каркасу м’яч вдаряється в кількох сантиметрах перед лінією і вилітає у поле. Без розвідки розпочали другий тайм команди і гострі моменти виникали майже щохвилини. На третій хвилині голкіпер «Урагану» прийняв удар форварда «Енергії» у обличчя. Але врятував команду від голу. За хвилину після сольного проходу Ренатіньо Цвєлих завершував атаку потужним ударом, але Романов ліг під удар – куля відлетіла на кутовий. Трішки перехопили знову ініціативу гості, в основному завдяки діям Ренатіньо, але до гольових ситуацій все ж справа не доходила. На п’ятій хвилині Євген Валенко переривав прохід Павленка підніжкою і отримав «жовту картку». 9 метрів до воріт у м’яча Валерій Легчанов. Пас на Якуніна і простріл до штанги на Павленка – удар повз ворота. Ще за хвилину Біро Жаде заробив третій фол у пасив господарів, але й Легчанов відповів такою ж «люб’язністю» у протидії Шотурмі. Як результат – «жовта картка» і штрафний Сержао. Довго готувався і встановлював м’яч велетень, але арбітр переставив кулю і після пробивав вже Шотурма – Лисенко ногою відбив удар. Гості не збавляли обертів і двічі пробивав Сержао – рахунок незмінний. Не встигали львів’яни за Сержао і його черговий удар вже перевірив на міцність каркас воріт Лисенка – стійка!

Господарі у цей час тільки захищалися і намагалися вийти з-під пресингу. Вперше їм вдалося перейти у позиційну атаку після цього відрізку на 9-й хвилині, але знову помилка і втрата. Щоправда вже зелено-білі взяли на озброєння тактику пресингу, та «Ураган» значно краще обходив цей захисний маневр суперника. Напруга посилювалася і це призвело до четвертого фолу гостей – правила порушив Цвєлих. До закінчення тайму 10 хвилин. У «Енергії» 2 фоли.  Третій фол господарі звісно ж заробили на…Сержао. Двоє гравців опікали легіонера і сфолив Дмитро Боднар. Стандарт взявся розігрувати Біро Жаде. Потужний удар і Лисенко «намертво» ловить кулю. Зрівнялися команди по фолам за 9 хвилин до сирени – знову правила порушив Боднар. І цей епізод на 100% використали франківці. Довгий пас на Сержао і голеадор «Урагану» на випередження поміж ніг пускає «шкіряного» Лисенку – 1:2 на користь «Урагану»!!!

Фол останньої надії на 32-й хвилині зафіксували арбітри у Дениса Овсяннікова ,який у відриві збив все того ж Сержао. 2 хвилини гри у більшості для «Урагану». Замість голу у перші секунди гри у більшості свій п’ятий фол заробили і гості – сфолив Біро Жаде. Усі наступні порушення правил у обох команд означали дабл-пенальті.

Хвилину гості від захищалися з допомогою стійки та промаху Ренатіньо з метру від лінії воріт. Ще раз врятував свої ворота Лисенко – прямо в нього свій удар влучив Цвєлих. На цьому чисельна перевага у гостей завершилася – рахунок залишився 2:1 на користь «Урагану». А небезпечний удар Сержао після стандарту знову відбиває Лисенко. Гупаленко дає своїм гравцям максимально довго контролювати м’яч, але атакують все одно «енергетики». За п’ять хвилини до кінця тайму тільки реакція Їжаковського допомогла йому здійснити сейв після потужного удару Макаєва.

Ще один момент на «відкритій позиції» не реалізував Рогачов – м’яч пройшов поруч зі стійкою. Шалена напруга і це при тому що у команд по 5 фолів…Вже гостям у цей час довелося грати «другим номером», але їх пресинг не давав «Енергії» реалізовувати свої позиційні атаки.

Супернагоду не реалізував Валерій Легчанов, який опинився сам на дальній штанзі при прострілі Рогачова – не влучив по м’ячу.

Для контролю м’яча Гупаленко випускає п’ятим польовим Біро Жаде. Ризикований хід для затримки часу. Господарі змушені пресингувати, але їх менше.

Під час одного з епізодів Біро Жаде не встиг змінитися і одну атаку вдалося відстояти йому відстояти, захищаючи рамку. Одразу після цього тайм-аут Гончаренка. Господарі готують заключний штурм. П’ятим польовим у них виходить Рогачов. Втрата і вже вп’ятьох виходять гості. Удар Цвєлих – стійка! Контратака і Біро Жаде в ногах виловлює м’яч як справжній воротар. На табло 1:38 і знову атака «Енергії». За 20 секунд Їжаковський знову отримує удар м’ячем у обличчя – кутовий!

Позиційний напад дає тільки удари в сторону воріт гостей. На їх шляху раз по раз стають гравці франківської команди.

За 35 секунд до кінця м’яч переходить до «Урагану».  Максимальний пресинг гостей. Тайм-аут Гупаленка. 30 секунд до чемпіонства…

Перехоплення господарів…невдалий пас і 11 секунд до сирени. Ренатіньо вибиває в аут – 9 секунд. На останній секунді наднебезпечний удар Рогачова ловить Їжаковський – золотий сейв воротаря «Урагану», адже одразу після цього пролунала сирена! «Ураган» - чемпіон!!!

 
Коментарі
5. 6 .2011 (14:58) Demian
ЯКЩО Я НЕ ПОМИЛЯЮСЬ, ТО ЦЕ ВПЕРШЕ КОМАНДА З ІВАНО-фРАНКІВЩИНИ ВИГРАЛА ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ В ІГРОВОМУ КОМАНДНОМУ ВИДІ СПОРТУ !!!

5. 6 .2011 (15:11) Бога
Супер!Молодці!

5. 6 .2011 (15:50) Fiskal
Всіх з перемогою улюбленої команди!!! УРАГАН - ЧЕМПІОООООН!

5. 6 .2011 (16:44) Міша
Молодці! Довго до цього йшли і дійсно заслужили. Вітаю всіх франківчан з такою подією :)

5. 6 .2011 (18:07) Гість
треба лишати бразильцыв бо скоро Лыга чемпыоныв

5. 6 .2011 (19:21) Гість
ВІТАЄМО!!! Ура!!! УРАГАН!!!

5. 6 .2011 (20:27) Лука
ура!!!!!! ото молодці. вітаю.

5. 6 .2011 (20:41) Demian
Цікаво, що буде далі? Які перспективи розвитку Урагану та міні-футболу в Івано-Франківську взагалі? Чи не стане команда зі Станіслава черговим елементом в ланцюжку Локомотив (Одесса), Інтеркас (Київ), Шахтар (Донецьк)...

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.