- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" - володар Суперкубку України

31 Серпня 2011 (10:59)

Перед грою можна було спрогнозувати два розвитки подій у матчі: команди будуть довго та обережно грати усю гру і чекати помилок суперника або протистояння буде відбуватися на відкритих фронтах. На щастя для вболівальників у Івано-Франківську вчора відбувся другий варіант і поєдинок виправдав усі сподівання, ставши гідним протистояння за Суперкубок країни, у якому зійшлися дві найкращі команди минулого сезону.

До гри обидві команди не змогли заявити усіх найсильніших виконавців – у Урагану були відсутні новачки-бразилійці, з якими ще улагоджують формальності заявки, а у львів’ян на майданчик не виходили Тригубець, Вершинін та Кардаш. Цілком можливо, що якби саме Кардаш зайняв місце у воротах «Енергії», то кількох голів гості могли б уникнути, але Лисенко теж відпрацював у рамці досить непогано, хоча й нічим не зміг допомогти своїй команді на сьомій хвилині, пропустивши м’яч під собою після потужного прямого удару Валентина Цвєлих зі штрафного. Варто також сказати, що до цього часу ігровою перевагою володіли господарі і тиск на ворота гостей спричинив досить грубу гру з боку львівських енергетиків – вже до 9-ї хвилини у їх пасиві було 5 командних фолів, проте, забігаючи наперед, треба сказати, що дабл-пенальті глядачі у матчі так і не побачили.

Після відкриття рахунку гра трішки вирівнялася і небезпека вже почала виникати і біля воріт Ципуна, проте Кирило діяв дуже надійно та самовіддано, кидаючись під усі м’ячі.

За п’ять хвилин до кінця тайму гості заробили право на штрафний (Цвєлих порушенням перервав швидкий вихід «енергетиків») і до м’яча підійшов Валерій Легчанов. Знаючи його гармату і беручи до уваги надвеликий розгін (метрів 10-12), усі очікували потужного удару, але капітан львівської команди швидким пасом знайшов біля воріт Павленка і той переправив круглого у сітку 1:1. До кінця тайму ще п’ять хвилин…

Передостання хвилина відзначилася потужним струсом поперечини Кирила Ципуна, який навіть не встиг підняти руки, коли удару завдавав Легчанов. А за 40 секунд до кінця тайму, у наступній атаці господарів Сержао з флангу з розвороту потужно пробив і м’яч по-зрадницьки пролетів крізь руки Лисенка – гол у роздягальню і Ураган веде у рахунку 2:1!

Після перерви господарі хотіли збільшити свою перевагу, але стартовий п’ятихвилинний натиск не дав результату, а натомість Чепорнюк віддав хороший пас на Макаєва і останній переправив м’яч у ворота – знову нічия. 2:2

Наступні 10 хвилин стали бенефісом обох воротарів – Ципун та Лисенко ловили та відбивали усе, що летіло у їх бік, а коли й вони були безсилі, то на допомогу приходили поперечини та штанги. До кінця матчу агресивніше почали грати господарі – не хотілося підопічним Гупаленка доводити справу до післяматчевої лотереї, але через своє захоплення атакою франківці поплатилися – Рогачов та Чепорнюк вийшли вдвох проти одного захисника (не встиг повернутися Сержао) і минулорічний чемпіон у складі «Урагану» Сергій Чепорнюк забиває третій м’яч, вперше виводячи свою команду вперед 3:2! Миттєва реакція Гупаленка і Кіндратів виходить п’ятим польовим – потрібно рятувати гру.

Дві хвилини ані тиск на полі, ані тиск трибун не заважали львів’янам доводити поєдинок до переможного кінця, проте нерви не витримали – на 39-й хвилині після прострілу з флангу Сержао, від м’яча не встиг відвернутися Павленко і з його рикошету куля опиняється у сітці – 3:3! До кінця гри 1 хвилина та 37 секунд. Глядачі вже починають гадати, хто буде виконувати післяматчеві удари та які шанси виграти у лотереї, але «Ураган» вирішив спробувати спіймати птаху удачі за хвіст і…це їм вдалося – під час однієї з атак у воріт гостей виник своєрідний хаос і хоча кілька ударів захисники змогли заблокувати, останнє слово взяв Біро Жаде і влучив між усіма оборонцями у рамку Лисенка! 4:3! 55 секунд до завершення!!! Тайм-аут Гончаренка і подальша гра з зайвим польовим гравцем не дають команді нічого. Фінальна сирена фіксує, що «Ураган» здобуває другий трофей у своїй історії і з мажорної ноти розпочинає новий чемпіонат.

Ураган: Ципун - Валенко, Сімка, Кордоба, Цвєлих - Кіндратів-к, Сержао, Шотурма, Біро Жаде - Тменов.
Енергія: Лисенко - Струк, Якунін, Легчанов-к, Павленко - Чепорнюк, Рогачов, Д.Бондар, Макаєв - Коваль.
Голи: Цвєлих (7), Сержао (20), Біро Жаде (40) - Павленко (15, 39-автогол), Макаєв (26), Чепорнюк (37).
Попередження: Цвєлих (15), Ципун (35) - Струк (8), Д.Бондар (9).

 
Коментарі
31. 8 .2011 (11:39) Serhiy Romanov =)
молодці...)

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.