- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Тайм" - "Ураган" 7:2

21 Квітня 2010 (22:57)

Івано-франківський "Ураган" зазнав відчутної поразки від лідера чемпіонату країни з футзалу, чим помітно ускладнив виконання свого завдання із завоювання бронзових медалей.

Однак, ризикну припустити, що після першого тайму цієї без перебільшення класної гри, у спорткомплексі "Галичина" не знайшлося б жодного вболівальника, який зміг передбачити настільки істотне підсумкове перевагу в рахунку господарів майданчика. Футбол не передбачає умовного способу, але без нього у звіті про цей матч не обійтися ніяк. Якби "Ураган" реалізував у першому таймі хоча б половину своїх моментів, то другий міг би перетворитися на формальність. Одних тільки виходів один на один гравців гостей "запороли" три штуки в перші 10 хвилин першого тайму. По черзі спочатку Цвєлих, слідом за ним ВаленкоПавлюк виходили на рандеву з Лисенком. Перші двоє безуспішно намагалися пробити голкіпера "Тайму", не зближуючись з ним, а останній навіть обвів Лисенка, але пробив у штангу.

Об'єктивності заради відзначимо, що матч все-таки почався з атак господарів, але на 4-й хвилині Овсянніков пробив у штангу, а ще через хвилину чудово зіграв Іжаковський, потягнувши хитрий удар Якуніна у нижній кут воріт. Ну а далі підопічні Станіслава Гончаренка заграли так, ніби це було продовження їхнього матчу чотириденної давнини з "Енергією" - ті самі провали в обороні, про які говорилося трохи вище, і які був змушений підчищати їхній голкіпер.

Коли ж на 9-й хвилині Сімка відкрив рахунок, це вже сприймалося як належне - скільки ж мотузочці можна було витися... Ярий з вільного зважився завдати прямий удар, Лисенко відбив м'яч перед собою, ну а найспритнішим у штрафному виявився сьомий номер "Урагану".

Через пару хвилин гості могли подвоїти перевагу в рахунку, але Цвєлих і Сімка не використали вихід "два в одного", а через 60 секунд на табло вже були дві одинички. Дмитро Бондар на лівому фланзі м'яко прокинув м'яч уздовж бічної, а Макаєв з відскоку увігнав м'яч у дальню дев'ятку - 1:1.

Після цього ініціатива перейшла до "таймівців", і вже Іжаковському довелося демонструвати найвищу майстерність, відбиваючи найнебезпечніші удари Дмитра Бондаря, Макаєва і Павленка. Івано-франківці були змушені відповідати рідкісними контратаками, одна з яких могла стати убивчою для львів'ян, але СімкаЛисенка та Чепорнюка, і, опинившись перед воротами, зробив зайву передачу замість завершального удару.

До кінця першого тайму суперники втратили ще по парі шансів вийти вперед, і, коли вже справа йшла до нічийної перерви, "Тайм" забив вдруге. Гол вийшов досить курйозним. Чепорнюк, швидше за все, робив передачу в штрафну на Легчанова, але той, чи то не зміг прийняти м'яч, чи то навмисне підняв ногу, і круглий прошмигнув у кут воріт повз Іжаковського.

Як сказав після гри головний тренер "Урагану" Сергій Гупаленко, в перерві футболісти отримали установку уважно зіграти в обороні, щоб не пропустити швидкий гол. Наставник прикарпатців, немов у воду дивився, оскільки те, чого він побоювався, і сталося. Господарі отримали право на штрафний метрах в 12-ти, Легчанов звично "від душі" пробив, і, коли м'яч відскочив від Іжаковського, Валенко не зміг перешкодити гравцеві "Тайму" завдати повторний і вже точний удар.

Деякою розгубленістю в лавах гостей трохи пізніше скористався вже Кондратюк, коли безперешкодно промчав по правому флангу і сильно пробив під поперечину - 4:1. Тут же у воротах гостей з'явився Корнєєв, але протримався "сухим" тільки чотири хвилини. Гості невдало розіграли кутовий, ЛисенкоОвсянніков. Правда, за хвилину до цього Павлюк

Після того, як Кондратюк довів рахунок до 6:2, Пилипів почав грати у гостей п'ятим польовим, але реально вже всі розуміли, що доля матчу вирішена. Гол Павленка тільки зафіксував остаточний рахунок, а апофеозом безплідних спроб івано-франківців забити хоча б ще один м'яч, стали два сейва Легчанова, який, перебуваючи на лінії воріт, прийняв на себе два удари спочатку Цвєлих, а потім і добивання Кулика.

Ось такий парадоксальний матч вийшов у Львові, після якого глядачі проводжали команди заслуженими оплесками. та не зміг скористатися неузгодженими діями швиденько організував відрив "три у два", який завершив один м'яч відіграв, і подарував гостям слабку надію, яка, як бачимо, прожила всього хвилину.

"ТАЙМ" (Львів) - "УРАГАН" (Івано-Франківськ) - 7:2 (2:1)

21 квітня. 12:00. Палац спорту "Галичина". 200 глядачів.
Арбітри: Дребужан (Мукачеве), Кравченко (Суми). Інспектор: Лисенчук (Київ).
Тайм: Лисенко - Чепорнюк, Д.Бондар, Макаєв, Павленко - Якунін, Кондратюк, Легчанов, Овсянніков - О.Бондар, Скорий.
Ураган: Іжаковський (Корнєєв, 25) - Павлюк, Валенко, Кулик, Пилипів - Кіндратів, Симка, Ярий, Цвєлих - Шотурма.
Голи: Макаєв (12), Чепорнюк (20), Легчанов (21), Кондратюк (24, 32), Овсянніков (28), Павленко (36) - Сімка (9), Павлюк (27).
Попередження: Павлюк (21).

 
Коментарі
22. 4 .2010 (10:39) апр
Фоторепортаж з матчу - http://galsports.com/PhotoView.aspx?id=88

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.