- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Владислав Корнєєв: "Матч з "Шахтарем" - для мене принциповий!"

23 Квітня 2010 (13:31)

В нинішньому сезоні вищолігового чемпіонату продовжують свої виступи тільки два гравці зі званням "Заслужений майстер спорту". Цікаво, що обидва - воротарі, до того ж колишні одноклубники - Владислав Корнєєв та Василь Сухомлинов. Цієї неділі вони знову вийдуть один проти одного у матчі 27-го туру "Урагану" з "Шахтарем". Настільки принциповим для капітана івано-франківців буде чергове побачення з донецькою командою, кореспондент sport.if.ua дізнався у 38-річного голкіпера Владислава Корнєєва.

 

 

 

- Ви з Сухомлиновим, виявляється, залишились єдиними заслуженими майстрами спорту, які і надалі продовжують грати у вищій лізі. Невже "стара гвардія" потрохи відходить в історію?
- Яка "стара гвардія"? Василю Сухомлинову через місяць виповниться тільки 34 роки. У нього ще все попереду. Та й у мене, маю надію, ще не все позаду. Під час останнього чемпіонату Європи, подивившись на гру 42-річного Андрєя Твєрянкіна та 34-річного Луїса Амадо, для себе твердо вирішив, що рано ще зав'язувати з футзалом. Cили ще є, зі здоров'ям все гаразд. Зрозуміло, що рано чи пізно це закінчиться, якщо так серйозно до цього питання підходити. Час покаже. Знаєте, бажання ще є щось доводити, чогось добиватись, але приходять молоді і створюють цілком нормальну конкуренцію. Це ж неминучий процес...

- Що можеш сказати про недільного суперника "Урагану" - донецький "Шахтар"? Як би ти міг охарактеризувати цю команду?
- У "гірників" зараз складний період. Я не думаю, що погано для самого клубу, але певні зміни все ж таки були неминучі у "Шахтарі". Потрібна була якась "свіжа кров" і на тренерському містку. Щодо найближчого матчу... Гадаю, перемігши "Енергію" в останньому турі, "Шахтарю" стало десь легше морально. Можливо, вони приїдуть до нас більш розслабленими. Про боєздатність нинішнього "Шахтаря" яскраво говорять останні три перемоги над "Локомотивом", "Єнакієвцем" та "Енергією".

Звісно ж, донецька команда зараз не та, що у першому колі. Пригадую нашу гру цього сезону у Донецьку, коли ми 30 хвилин грали від оборони і тримались. Коли є такий гравець, як Вассура, то рано чи пізно він якійсь проблему супернику створить. Але і зараз "Шахтар" цілком боєздатний. І до Івано-Франківська вони приїдуть не просто так, а за перемогою. Тим більше, що у наших з "гірниками" взаємовідносинах, "Ураган" ще жодного разу "Шахтар" не перемагав. Тож в психологічному плані їм десь легше. А нам, звичайно, хочеться цю безвиграшну серію нарешті перервати. Як не як, у вищій лізі це - єдина непереможна для нас команда.

 

 

- Якщо говорити про теперішній "Ураган", то івано-франківському клубі зараз ледь не півкоманди екс-"гірників", котрі свого часу захищали кольори "Шахтаря". Як вважаєш, недільний матч проти донеччан буде мати принциповий характер, зважаючи, що у Донецьку зараз грає багато молодих нових гравців?
- У будь-якому випадку, цей матч буде принциповим. І справа навіть не у тому, хто грав у донецькому клубі колись чи зараз. "Шахтар" є "Шахтар"! Це - марка, це - бренд, це - клуб з славними традиціями. І якщо "гірники" переживають зараз певні проблеми, то це - суто їх справи. А у нас свої справи, свої завдання. Десь можливо наше керівництво вже дивиться у перспективу - на наступний сезон. Для мене особисто це буде дуже принциповий матч. Як, водночас, і для всього "Урагану".

- Як вважаєш, чого саме в другій половині сезону не вистачило "Урагану" для того, щоб реально втрутитись у боротьбу за найвищі нагороди?
- Насамперед, не на користь нам пішла пауза, пов'язана з чемпіонатом Європи. Після цього ж була та злощасна гра з ЛТК на виїзді, яка в певній мірі негативно подіяла на настрій команди, адже згодом ми програти луганцям у Кубку України. Можливо, потрібно було під час цієї паузи з усіх сил намагатися не загубити той темп, ту гру, яка в нас була до того. Ми ж поряд з "Енергією" тоді були, у турнірній таблиці йшли очко в очко.

 

 

Водночас, не можу ствердно сказати, що на заваді стали травми Паршикова чи Піддубного. У нас і за їхньої відсутності було дві четвірки, які нормально грали. До воротаря Олега Іжаковського взагалі не повинно бути ніяких претензій. Він справді виручає у багатьох моментах. І ті очки, які ми набираємо в останніх матчах, здебільшого, саме його заслуга. От що справді кульгає, так це гра в вп'ятьох. Якщо рахувати, скільки ми за таких обставин забили голів, то це взагалі - просто жах. А це - серйозна зброя для будь-якої команди. Варто лише подивитися, як грають у тій же Росії чи Іспанії з п'ятим польовим. Там люди по два-три голи за гру забивають таким чином. А ми за весь чемпіонат тільки два голи забили з п'ятим…

- Так сталося, що більшу частину другого кола нинішнього чемпіонату ти спостерігав за матчами з лави запасних. Мабуть, був час зробити певні висновки про теперішню гру "Урагану"...
- Якщо дивитися зі сторони, то граємо ми досить нормально. Гадаю, і вболівальники погодяться з цією думкою. Візьмемо хоча б гру останню з "Таймом". Ну ніяк не мало бути 2:7! З іншого боку, вдома з "Локомотивом" також не мало бути 2:1 на нашу користь. Тобто трішки бракує нам стабільності, десь - індивідуальної майстерності.

У домашній грі з "Таймом" ми вигравали 2:0, повинні були забивати третій гол і в підсумку поступилися. Зрозуміло, що боротися за високі місця, я маю на увазі перше-друге, команда "Ураган" зараз не готова. Це довів сам чемпіонат, адже довгу турнірну дистанцію потрібно пройти рівно. Зі сторони мені було видно, що зараз у нас ще вистачає слабких місць. Як маю на увазі - по грі, тож є над чим працювати. Але є, знову ж таки, сильні сторони. Насамперед, це - характер. До того ж, вдома команда грає потужно. Словом, у нас є все, що притаманне "Урагану".

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.