- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Анонс матчу "Ураган" - "Шахтар". 13-та спроба обіграти гірників

24 Квітня 2010 (20:44)
Те, що "Ураган" ніколи у своїй історії не вигравав у донецького "Шахтаря", стало вже легендою українського футзалу. З 2004 року івано-франківці виступають у вищій лізі, і все, що вони можуть записати собі в актив, це два нічийних результати у 12-ти матчах, зіграних у рамках чемпіонату країни. І ось у неділю в їхньому розпорядженні для того, щоб покінчити з нею (мається на увазі, з легендою), буде спроба під знаковим номером 13. Хтось по життю цурається "чортової дюжини", але, скільки ж є на світі людей, яким вона приносить удачу. Цікаво, чи не з їх числа "ураганівці"?

Якщо виходити з результату їхнього останнього матчу у Львові, то передумов ніби як небагато. Дійсно, поразки з рахунком 2:7 можуть підкосити кого завгодно. Однак на підтримку підопічних Сергія Гупаленка давайте згадаємо про те, які результати вони, висловлюючись шахтарською мовою, стали видавати "на гора" в минулому сезоні після того, як програли у Харкові "Локомотиву" 1:8. А тоді пішла серія з восьми матчів без поразок, в числі яких була зафіксована нічия в Донецьку з "Шахтарем". На одну гру менше залишилося провести "Урагану" у сезоні нинішньому, так чому б футболістам не зібрати всю свою волю в кулак, і не спробувати зробити подібний ривок ще раз.

 


 
А ось суперникові прикарпатців нікуди рвати вже в цьому сезоні не треба. Переконливо вигравши в "Енергії", донеччани остаточно закрили тему її срібних медалей, і тепер можуть спокійно перейти на спробу потягатися з "Таймом", який будучи відносно далеко, раптом опинився на відстані витягнутої руки. Між іншим, ще Ігор Москвичов не словом, а конкретним результатом дав відповідь тим скептикам, які говорили про те, що йому ще рано ставати біля керма такого клубу, як "Шахтар".

Хто знає, як підуть справи у тренера-початківця далі, але за те, що питання з переможцем чемпіонату повністю не закрито за місяць до його закінчення, Ігорю Євгеновичу окреме спасибі. Ще одне спасибі буде, якщо воно не буде закрите й до 8 травня, коли в Донецьку "Шахтар" і "Тайм" зійдуться на майданчику в останній раз. На шляху до цього у гірників два бар'єри - спочатку в Івано-Франківську, потім в Єнакієвому.


Прогноз від sport.if.ua - 4:2.

 

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.