- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" вперше в історії переміг "Шахтар"!

26 Квітня 2010 (14:26)
"Урагану" вдалось переписати історію, відсвяткувавши першу перемогу над "Шахтарем" за шість сезонів виступів у вищій лізі. Відтепер непереможних для івано-франківців команд в Україні не залишилось. Приємно, що черговий успіх для підопічних Сергія Гупаленка вийшов з переконливим рахунком 7:3, а п'ять разів у воротах гостей "розписались" колишні гравці донецького клубу. Дублями відзначились Кулик і Цвєлих, а також Валенко, котрий забив в чужі і власні ворота...

 

 
Розпочалася гра зі швидкого голу, що поклав відлік в подальшому надзвичайно цікавого і результативного матчу. Рахунок було відкрито на 43-й секунді, коли Валенко на правому фланзі розібрався з Камеком і пробив в лівий від Сухомлинова кут воріт - 1:0. Вершинін (один з кращих у складі "Шахтаря") та Мірошник перевірили у справі Корнєєва, а екс-"гірники" Цвєлих та Кулик "передали привіт" Сухомлинову, котрий парирував їхні удари.

Голкіпер "Урагану" також перевів на кутовий постріли Вершиніна та Камека, після чого спрацювало традиційне футболне правило. Вершинін "пробачив" господарів, пробивши поруч зі стійкою, а Кулик після скидки з ауту відправив м'яча точно в дальній кут - 2:0.


 
 
Ігор Москвичов був змушений взяти тайм-аут, і "Шахтар" заграв активніше, застосовуючи пресинг. З ударом Мірошника Корнєєв справився, а за хвилину він ледь не "начудив". Вийшовши ледь не до центра поля, голкіпер втратив м'яч, і після миттєвої передачі Мірошника Калуков розстрілював ворота, однак Валенко з лінії воріт головою вибив м'яча.

Закріпити перевагу "Урагану" намагались Цвєлих (двічі) та Ярий, однак після швидких контратак Сухомлинов зумів зреагувати на їхні удари. Та все ж на 14-й хвилині розіграш штрафного призвів до третього взяття воріт - Сімка з Цвєлих зіграли в стінку, і кращий бомбардир чемпіонату з десяти метрів пробив точно у "дев'ятку" - 3:0.

 

 
Далі двічі близьким до успіху був Кулик, а в "Шахтаря" надалі небезпека йшла тільки від Вершиніна. На 17-й хвилині господарі, захопившись пресингом на чужій половині, прогавили різкий контрвипад і підключення до атаки Рося, котрий відквитав один м'яч після поперечного пасу Калукова - 3:1. Однак до перерви івано-франківці відіграли гандикап у три м'ячі, коли штрафній гостей Павлюк з Куликом впевнено розібрались з двома захисниками та воротарем - 4:1.

Другий тайм "гірники" розпочали з п'ятим польовим, роль якого на своєму м'ячі виконував Ромаріо. Подовгу перепасовуючись, підопічним Ігоря Москвичова вдалося лише двічі вивести на ударну позицію Мірошника, але Корнєєв був на місці. На 23-й хвилині і Пилипів натягнув на себе футболку воротаря, чим скористалися гості. Застосувавши пресинг, Фумаса з лівого кута відпасував на хід Валенку, від ноги якого м'яч опинився у сітці воріт "Урагану" - 4:2.

 

 
Подальші спроби забити при грі у більшісті "Шахтаря" ледь не призвели до пропущених голів, але Цвєлих і Пилипів не влучили у порожні ворота. А далі впродовж двох хвилин "ураганівці" зняли питання щодо переможця, реалізувавши три моменти. Спершу Фумаса замість того, щоб забивати втретє, "подарував" м'яча суперникам, і Цвєлих, промчавши повз Ромаріо і Рося, оформив дубль - 5:2.

На куражі господарі забили ще два м'ячі. Пилипів промчав лівим флангом, відпасував в центр Кулику, той продовжив на Павлюка, котрий з семи метрів "розстріляв" голкіпера. На 29-й хвилині Сімка на правому фланзі обійшов Ромаріо і згострого кута відправив м'яча поміж ніг Сухомлинову - 7:2.

 

 
Наступна п'ятихвилинка пройшла без особливо небезпечних моментів, після чого м'яч майже не затримувався у центрі майданчика. Кілька разів виручив Корнєєв і йому допомагали захисники, котрі на 35-й хвилині таки "забули" про Вершиніна, і після передачі з кутової позначки гравцю "Шахтаря" ніхто не завадив відправити м'яча у сітку воріт господарів - 7:3. Втретє і востаннє в цьому матчі, хоча підсумковий рахунок міг бути іншим, якщо б наприкінці двічі Камеко і Ярий, що виходив сам на сам, реалізували свої стовідсоткові нагоди.

 

 

25 квітня. 17:00. Спорткомплекс коледжу фізвиховання. 1000 глядачів.
Арбітри: Олійник (Київ), Воложенко (Харків). Інспектор: Соломонко (Львів).
Ураган: Корнєєв-к - Павлюк, Валенко, Кулик, Пилипів, Піддубний - Кіндратів, Сімка, Ярий, Цвєлих - Шотурма, Піддубний.
Шахтар: Сухомлинов - Фумаса, Камеко-к, Ромаріо, Вершинін - Моргунов, Мірошник, Калуков, Рось - Юнаков.
Голи: Валенко (1), Кулик (10, 19), Цвєлих (14, 27), Павлюк (28), Сімка (29) - Рось (17), Валенко (23, автогол), Вершинін (35).

 

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.