- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган - Енергія. Прев'ю до матчу

02 Травня 2010 (15:29)
Трохи шкода, що цей поєдинок відбудеться на старті другого кола "фінальної шістки", а не, скажімо, в передостаньому турі чи на завершення чемпіонату. Погодьтеся, тоді він би виглядав як справжній "бронзовий" матч. По завершенні другого кола відстань між "Енергією" та "Ураганом" становила лише три очки, і домашній двобій "зелено-білі" виграли з рахунком 4:1. Тоді наставник "енергетиків" Микола Сич заявив, що його команда "виграла битву, а не війну".

У наступних п'яти турах "Енергія" виїзждала зі Львова лише одного разу, здобувши до і після цього чотири домашні перемоги. Вояж до Донецька з претензією на друге місце завершився для львів'ян невтішно. Гостьова поразка від "Шахтаря" (3:6) остаточно поставила хрест на "сірібних" амбіціях "Енергії", якій залишилось зосередитись лише у боротьбі за "бронзу". Утримати третє місце - головне завдання для підопічних Миколи Сича

 
 
 
Завдання непросте, зважаючи на календар другого кола. Після "енергетичного дербі" в Івано-Франківську за тиждень львів'яни гратимуть в Єнакієвому, де місцева команда має "добрий зуб" за три попередні невдачі в чемпіонаті. Далі "Тайм" стовідсотково захоче реваншуватись за єдину поразку. У двох останніх турах "зелено-білі" прийматимуть "Шахтар", а завершать сезон харківським матчем проти "Локомотиву".

В "Урагану" є гра з "Єнакієвцем" в запасі, причому з представниками Донбасу підопічні Сергія Гупаленка зіграють двічі впродовж чотирьох днів - спершу в гостях (15.05) і 19 травня - вдома. До того буде непростий виїзд у Харків, де ігри з "Локомотивом" івано-франківцям завжди даються нелегко. І на "десерт" - домашній поєдинок проти "Тайму" і гостьовий з "Шахтарем". Ось такий графік!

Ніхто і не казав, що буде просто. В кожному турі, гадаю, будуть сюрпризи і несподіванки. У кожній грі потрібно грати лише на перемогу, незважаючи на конкурента. Тим паче, що після останнього успіху з "Шахтарем" непереможних команд в "Урагану" не залишилилось. Будь-який інший результат у неділю, окрім перемоги над "Енергією", стане рівноцінним поразці. Тоді відіграти відставання від принципового суперника буде справою майже нереальною. Востаннє львів'яни перемагали в Івано-Франківську ще в січні 2008-го. Згодом двічі "Ураган" видавав феєричні перемоги, після яких вболівальники, та й зрештою, сама команда отримувала впевненість і друге дихання. Суперників, ж навпаки, такі поразки могли підкосити.

 
 
 
Недарма в цьому анонсі більше уваги присвячено наступних матчам "Урагану" та "Енергії", аніж недільному двобою. Ти паче, що до очного протистояння в особистих зустрічах цих суперників встановився паритет. Після бойової нічиєї 2:2 на старті чемпіонату згодом суперники обмінялися домашніми перемогами - 5:2 в Івано-Франківську та 4:1 у Львові. Тож ще одна звитяга "ураганівців" може стати визначальною у розподілі "бронзового" комплекту нагород. Адже зігідно положення при рівній кількості очок двох і більше команд вирішальним фактором будуть саме ігри між собою. Так що, поживемо-побачимо...

Прогноз від sport.if.ua - 5:3.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.