- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган - Енергія - 1:1. "Бронзова" нічия львів'ян

03 Травня 2010 (11:39)

Схоже, що свої сподівання про нагороди "Ураган" вже може відкласти до початку наступного сезону. Франківцям не вдалось перемогти "Енергію" на власному майданчику, і відстань між третім та четвертим місцем залишилась незмінною. Ті ж самі дев'ять очок різниці, які відіграти в чотирьох завершальних матчах чемпіонату видається справою майже нереальною. Недільня нічия 1:1 в "енергетичному дербі" лише на руку львів'янам, котрі мають хороші шанси завоювати перші в історії клубу "бронзові" нагороди.

 

Те, що "Енергія" буде грати другим номером, стало зрозуміло з перших хвилин двобою. Приділивши основну увагу захисту власних воріт, гості могли сподіватись лише на гострі контратаки. А захищатись, зрозуміло, завжди легше, аніж створювати. З цим завданням команда Миколи Сича впоралась. Тим більше, "зелено-білі" відкрили рахунок на шостій хвилині, коли після прострілу з ауту ніхто з "ураганівців" не завадив Струку замкнути дальню стійку - 0:1.

 

 

Івано-франківці продовжували шукати щастя біля воріт суперника, однак намагались відігратись якомога швидше. В їхніх діях було забагато зайвих і квапливих рухів, а при завершальних ударах бракувало холоднокровності. Обидві команди не використали ряд непоганих можливостей, а на 17-й хвилині після швидкої триходівки Пилипів - Кулик - Павлюк м'яч опинився у воротах "Енергії" - 1:1.

 

У другому таймі "Ураган" заграв активніше. Гості ж, навпаки, стали стіною біля власних воріт. Немає особливої потреби перелічувати усі небезпечні моменті, створені біля воріт Кардаша, адже м'яч більше жодного разу не перетнув лінії воріт. Найреальніші нагоди втратили Ярий, Валенко, Сімка, Павлюк, і якщо хоча б один з них досягнув мети, хто зна, якби далі повели себе "енергетики".

 

 

Вихід Пилипіва п'ятим польовим за дві хвилини до фінальної сирени також не допоміг. "Зелено-білі" зуміли відстояти таки потрібну нічию, не дозволивши принциповому супернику наблизитись до себе. Зберігши комфортну дистанцію у дев'ять очок, "Енергія" майже гарантувала собі "бронзові" нагороди. Все ж теоретична можливість опинитись на п'єдесталі в "Урагану" залишилась.

Для того, щоб обійти найближчого конкурента, підопічні Сергія Гупаленка вже не мають права на помилку. Івано-франківцям потрібно вигравати усі матчі, що залишились, і при цьому сподіватись, що "енергетики" принаймі двічі спіткнуться...

 

 

"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "ЕНЕРГІЯ (Львів) - 1:1 (1:1)
2 травня. 17:00. Спорткомплекс коледжу фізвиховання. 1000 глядачів.
Арбітри: Коваленко, Король (обидва - Донецьк). Інспектор: Єлшанський (Суми).
Ураган: Корнєєв-к - Павлюк, Валенко, Кулик, Пилипів, Піддубний - Кіндратів, Сімка, Ярий, Цвєлих - Шотурма.
Енергія: Кардаш - Федюк-к, Рогачов, Тригубець, Задорожний - Романов, Струк, Пєтрушин, Ільніцкій - Іванов.
Голи: Павлюк (17) - Струк (6).
Попередження: Шотурма (39) - Федюк (17), Романов (39).

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.