- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Чи зупинить "Ураган" харківський "Локомотив"? (прев'ю матчу)

08 Травня 2010 (09:37)
Говорити про те, що після трьох поразок у сезоні від "Урагану" гравці "Локомотива" вийдуть на майданчик сповненими бажання виграти хоча б один матч, просто зайве. Хотілося б сказати про інше. З вуст тренерів мало не в кожному турі доводиться чути, що в "шістці" рівні по класу суперники, і прохідних матчів немає. Безперечно, так воно, напевно, і є - боротьба кипить неабияка. Але, з іншого боку, не можна не відзначити і прісність другого етапу чемпіонату. Сенсацій то не вистачає. Та чи вистачить ще сенсацій задля того, щоби "Ураган" здобув таку бажану "бронзу"?

Скільки за 6 зіграних турів було матчів, в яких би нижчестояща команда перемогла вищестоящу? Цілих два! "Енергія" виграла в "Тайму", а "Ураган" у "Шахтаря" - ось і все. Ну, дуже мало. Десь були зафіксовані ще й нічиї, а перемог - всього дві. У результаті ніяких колапсів турнірну таблицю не здригає, а саме інтрига змушує уболівальників з цікавістю дивитися в турнірну таблицю, і з нетерпінням чекати найближчого туру. А у нас що не тур, то помирає чергова загадка. 

От і після останнього туру, в якому "Ураган" не зміг здолати вищестоящу "Енергію", ледь живою залишилася інтрига, пов'язана з тим, хто ж стане володарем бронзових медалей. Трохи - це чиста арифметика, згідно з якою івано-франківцям потрібно відразу дві справи поєднувати: і самим усе підряд вигравати, і чекати, що львів'яни не зможуть в останніх чотирьох матчах набрати більше шести очок. З точки зору арифметики все дуже просто, а от з точки зору футболу...

Якщо у івано-франківців є хоч якесь "трохи", то "залізничникам", що втратили усі шанси на повторення свого торішнього четвертого місця, на другому етапі доводиться зі спортивної точки зору вирішувати більш прозаїчні завдання - для початку виграти хоча б один матч. За свідченням очевидців, харків'яни дуже пристойно виглядали в матчі проти лідера турнірної таблиці, доставивши йому чимало проблем. Але ось проти останнього козиря "Тайму" у вигляді гри з п'ятим польовим контраргументів не знайшли, і перемога від "Локомотива" спливла, як пісок крізь пальці.

До кінця чемпіонату "Локомотиву" залишилося провести чотири домашні матчі, і всі до одного з командами, що займають більш високі місця. Чи готові підопічні Євгена Ривкіна на очах своїх багаточисельних уболівальників внести корективи у статистику взаємовідносин "нижчестоящих з вищестоящими", дізнаємося вже найближчим часом. 

8 травня, субота "ЛОКОМОТИВ" (Харків) – "УРАГАН" (Івано-Франківськ)

м.Харків. Палац спорту "Локомотив" ім. Г.Кірпи. Поч. 13.00
Арбітри: Олійник (Київ), Стрілецький (Суми)
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.