- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Локомотив" - "Ураган" - 4:1. Нещасливі "ураганівські" четвірки

08 Травня 2010 (22:46)
Харківський "Локомотив" у четвертому очному матчі сезону таки зміг обіграти "Ураган", і з перемоги розпочав свою серію з чотирьох домашніх матчів, в якій, як вдалося з'ясувати після гри, футболісти поставили собі завдання набрати 12 очок. Процес, як кажуть, пішов, і 25 відсотків запланованого обсягу робіт "залізничники" виконали на "відмінно".

Все-таки велика справа в футзалі - швидкий гол. А ще краще - два. Автором такого міг на третій хвилині стати Кулик, однак не реалізував вихід один на один. А ось перший удар в ствір воріт Іжаковського став голом. Дмитро Клочко на флангу обігрався в стінку з Журбою, і з лінії штрафної пробив у штангу, від якої м'яч опинився в сітці.

Удар № 2 по воротах "Урагану" - і рахунок вже 2:0. Білоцерківець видряпав м'яча у Валенка, послідувала передача в штрафну, і Одегов ногою, наче ключкою, переправив м'яч у ворота. І знову Іжаковський нічим не зміг допомогти своїй команді.

Незабаром Цвєлих міг відіграти один м'яч, але у нашого кращого бомбардира на другому етапі з прицілом явно не все гаразд. Правда, тут він все зробив правильно, але без удачі нападаючому ніяк не можна - м'яч після сильного удару просто-напросто попав Литвиненку в руку, а захисник вибив м'яч за межі майданчика.

Майже до самої перерви у грі настало смутне затишшя, гості левову частку часу володіли м'ячем, але як тільки наближалися до штрафної, слідувала втрата. "Залізничники", у свою чергу, вперед не прагнули, злегка позначивши атаку, також втрачали м'яч, і все поверталося на круги своя - спроби гостей знайти шляхи до воріт Литвиненка. І лише за 20 секунд до перерви це один раз зробити вдалося. Кулик зліва прострілив уздовж воріт, але Павлюк з лінії штрафної пробив у поперечину.

Зі свистком до початку другого тайму "ураганівців" ніби підмінили, і швидкість їх переміщення по майданчику стала більше відповідати назві команди. Проте, все це було тільки до штрафної, і коли все-таки прикарпатці знаходили можливість для ударів, оборона "Локомотива" діяла оперативно й встигала їх блокувати.

Трохи пізніше активні дії поблизу своїх воріт господарі стали поєднувати з пресингом в центрі майданчика, і це на 28-й хвилині принесло результат. Зінченко, перехопивши м'яч, відпасував на Білоцерківця, а той знайшов вільного Федорченка на половині "Урагану". Четвертий номер харків'ян далі все виконав на раз-два. Першим дотиком перекатом залишив не при справах Іжаковського, а другим - відправив м'яч уже в порожні ворота.
 
Після цього послідував ще один спалах активності гостей, але то ударам "ураганівців" не вистачало точності, то надійно діяв на останньому рубежі Литвиненко. Так, після удару Цвєлих взагалі стався кумедний епізод. Голкіпер харків'ян зловив м'яч, і відразу ж увів його на Журбу, що залишився в центрі абсолютно один... зав'язуючи шнурки на бутсах. Але, отримавши можливість вискочити на рандеву з Іжаковським, гравець "Локомотива" кинув своє заняття, і так в одному кросівку і побіг до воріт "Урагану", завершивши свій ривок неточним ударом.

За чотири хвилини до сирени головний тренер "Урагану" Сергій Гупаленко пішов ва-банк, і Пилипів став періодично виходити п'ятим польовим. Проте все закінчилося для гостей прозаїчно - Клочко зі своєї половини за високою дугою відправив м'яч у порожні ворота.

І все-таки завершити матч перемогою "під нуль" "залізничникам" не вдалося, причому звинувачувати в цьому вони повинні тільки себе. Уболівальники на трибунах стали відраховувати останні секунди матчу, господарі зупинилися, а Валенко встиг завдати точного удару, коли табло показувало, що грати залишилося 0,2 секунди.

4:1 - перемога харків'ян, яка дозволила їм піднятися на п'яте місце. І якщо в турнірній долі "Локомотива" ще можливі зміни, то "Ураган" після цієї поразки остаточно застовпив за собою четверту сходинку. У порівнянні з минулим сезоном це один крок вперед, але хіба про це мріяли в Івано-Франківську у вересні?

"ЛОКОМОТИВ" (Харків) - "УРАГАН" (І.-Франківськ) - 4:1 (2:0)

Арбітри: Олійник (Київ), Стрелецький (Суми).
Локомотив: Литвиненко - Білоцерківець, Федорченко, Одегов, Зінченко - Берлізєв, Журба, Клочко, Корнійчук - О.Сорокін.
Ураган: Іжаковський - Павлюк, Валенко, Кулик, Пилипів - Кіндратів, Сімка, Ярий, Цвєлих - Шотурма.

Голи: Клочко (3, 38), Одєгов (7), Федорченко (28) - Валенко (40).
 
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.