- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Епіцентр К" - переможець "Кубку бізнес-ліги"

10 Травня 2010 (16:24)
Команда "Епіцентр К" стала переможцем цьогорічного Кубку Івано-Франківської футбольної бізнес-ліги. У фіналі турніру вони були сильнішими за "ЗПС-інформ" 5:2. Минулорічний чемпіон - "Прикарпатський торговий дім" у підсумку став третім, а малий кубок дістався команді "Гранд".

Поєдинки турніру зібрали вісім учасників - команд підприємств та організацій Прикарпаття, що укомплектовані гравцями сута з числа працівників. Кубкові баталії розпочались 17 квітня і відбувалися щосуботи на відкритих майданчиках Коледжу фізвиховання. Хоча після першого ігрового дня група А і недорахувалась однієї команди, оскільки "Тайко електронікс", зазнавши розгромної поразки 2:19 від "Епіцентру К", припинив свої виступи на турнірі.

Три перемоги "ЗПС-інформу" дозволили команді стати переможцем групи Б. "Газетярі" не мали особливих з проблем з "Грандом" (5:2) та двічі мінімально переграли "Ельдорадо" (4:3) та "Метро" (2:1). Відповідно у групі А "Епіцентр К" був сильнішим за "ПТД" (2:0) та "Ардо" (5:0).

 
 
 
 

У півфінальних поєдинках "ЗПС" переміг "Прикарпатський торговий дім" з рахунком 3:1, а "Епіцентр К" більш переконливо обіграв "Ельдорадо" - 6:1. У боротьбі за Малий кубок по одному матчу між собою зіграли "Гранд", "Метро" та "Ардо", а вже за тиждень, 8 травня, відбулися заключні поєдинки турніру.

Спершу "Ардо" і "Гранд" знову зустрілися один з одним. Вдруге сильшіним, цього разу з рахунком 7:1, знову був "Гранд", якому і дістався Малий кубок. У матчі за третє місце "Прикарпатський торговий дім" розгромив "Ельдорадо" 9:3, а у фінальному поєдинку перемогу відсвяткував "Епіцентр К", що переміг "ЗПС-інформ" 5:2.

 
 
 

Окрім кубка та "золотих" медалей ще дві індивідуальні нагороди також дісталися гравцям "Епіцентру К". Віктора Зубкевича визнано кращим воротарем, а Віталій Палійчук став кращим гравцем. Нападник команди "Метро" Олександр Ткаченко з 14-ма забитими м'ячами став кращим бомбардиром турніру. Наступні змагання бізнес-ліги "Вільний формат" стартують вже на початку червня.

 
 
 

КУБОК БІЗНЕС-ЛІГИ 2010
17 квітня - 8 травня

Група А: 1. Епіцентр К (6), 2. ПТД (3), 3. Ардо (0).
Епіцентр К - ПТД 2:0, Епіцентр К - Ардо 5:0, ПТД - Ардо 5:0

Група Б: 1. ЗПС (9), 2. Ельдорадо (6), 3. Метро (3), 4. Гранд (0).
Ельдорадо - Гранд 3:2, Метро - ЗПС 1:2, ЗПС - Ельдорадо 4:3,
Гранд - Метро 7:4, ЗПС - Гранд 5:2, Ельдорадо - Метро 6:5


Малий Кубок
Метро - АРДО 3:6, Метро - Гранд 4:6, АРДО - Гранд 2:3

Півфінали
Епіцентр К - Ельдорадо 6:1, ПТД - ЗПС 1:3

Матч за Малий Кубок
АРДО - Гранд 1:7

Матч за 3-є місце
Ельдорадо - ПТД 3:9

Фінал
Епіцентр К - ЗПС 5:2
 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.