- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Команди м.Івано-Франківська: міні-футбольний клуб «КРУ»

01 Лютого 2014 (22:56)
Івано-Франківська міська федерація футболу спільно з нашим сайтом продовжує проект, який був започаткований ще минулого сезону - "Команди міського чемпіонату Івано-Франківська". Сьогодні поговоримо про команду "КРУ".

Першим «поштовхом» для створення міні-футбольної команди «КРУ» стали виступи представників КРУ в Івано-Франківській області на ІІІ Всеукраїнській Спартакіаді працівників органів ДКРС у вересні 2009 року, де міні-футбольна команда завоювала срібні нагороди (лиш у фіналі в упертій боротьбі поступившись львів’янам 2:3). Кращим бомбардиром цього турніру став Андрій Грабар (КРВ в м. Івано-Франківську), а кращим воротарем – Василь Гутник (КРВ в Тисменицькому районі), які були нагороджені пам’ятними подарунками. Ця срібна медаль була великою несподіванкою для всіх і особливо для начальника КРУ в Івано-Франківській області Рахміля В. Г. (який в той час обіймав дану посаду) за сприянням якого МФК «КРУ» вперше прийняла участь у обласних змаганнях з міні-футболу ІІ ліги сезону 2009-2010, де відразу зуміла завоювати бронзові медалі чемпіонату поступившись тільки по додаткових показниках срібному призеру команді «ДПС». Вагомий внесок у здобуття даних медалей вніс, нажаль вже покійний, Дронь В.
ІV Всеукраїнська Спартакіада працівників органів ДКРС (вересень 2010 року), для наших спортсменів завершилася І місцем з міні- футболу, серед яких кращим бомбардиром став Василь Гурак (КРВ в м. Івано-Франківську), а кращим гравцем визнано Андрія Грабара (державний аудитор облапарату). Слід відмітити, що наша команда без надзусиль дійшла до фіналу де взяла реванш у львів’ян перемігши з рахунком 3:1.
Наступним успіхом стала дата 13–15 травня 2011 року, де на І Всеукраїнському турнірі з футзалу серед працівників органів Державної контрольно-ревізійної служби, наша команда стала тріумфатором змагань, виборовши перше місце з міні-футболу у запеклій боротьбі з командою ГоловКРУ, яка посіла відповідно – 2 місце. Кращим гравцем турніру було визнано головного контролера-ревізора облапарату Олега Галюка.
V Всеукраїнська Спартакіада працівників органів Державної контрольно-ревізійної служби України (вересень 2011 року) для Івано-Франківської області закінчилася 9-тим загальнокомандним місцем серед 22 спортивних команд, що брали участь у змаганнях, але здобути призові нагороди зуміла тільки наша футзальна команда, яка зайняла 2-ге місце поступившись у фіналі одеситам.
У травні 2012 року на ІІ Всеукраїнському турнірі з футзалу наша команда тільки в півфінальному матчі у серії післяматчевих пенальті поступилась львів’янам.
VI Всеукраїнська Спартакіада працівників Державної фінансової інспекції України, що відбулася 28-30 вересня 2012 року закінчилась для наших футзалістів менш успішно, які припинили свої виступи на стадії півфіналу.
24-26 травня 2013 року, на черговому Всеукраїнському турнірі з футзалу серед працівників органів Державної фінансової інспекції України, команда Держфінінспекції в Івано-Франківській області знову довела своє реноме фаворита турніру де завоювала чемпіонство. Кращим гравцем турніру було визнано Василя Синишина (Івано-Франківська об’єднана держфінінспекція).

VIІ Всеукраїнська Спартакіада працівників Державної фінансової інспекції України, що відбулася у вересні 2013 року закінчилась для наших футзалістів 2 місцем, які у впертій боротьбі поступились колегам з Чернігова. Кращим бомбардиром турніру став Андрій Андрусяк (Верховинська об’єднана держфінінспекція).
Крім галузевих турнірів наша команда набиралась досвіду і в інших турнірах. Так крім вищезгаданого зайнятого третього місця в обласних змаганнях серед команд ІІ ліги області сезону 2009/2010 років, наша команда брала участь та здобувала наступні трофеї.

Зокрема, завоювала І місце в змаганнях з міні – футболу на ІІІ обласній Спартакіаді серед команд державних службовців облдержадміністрації, райдержадміністрацій та територіальних органів центральних органів виконавчої влади в м. Галичі 19-20 червня 2010 року.
Брала участь команда МФК «КРУ» і у чемпіонатах Івано-Франківської області з футзалу серед команд Другої ліги сезону 2010/2011 рр. та команд Першої ліги сезону 2011/2012 рр.
Чергова (X) обласна спартакіада серед команд державних службовців облдержадміністрації, райдержадміністрацій та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади (в м. Галичі 2012 року) принесла ІІ місце з міні-футболу.

Та вже через рік наша команда повернула собі звання чемпіона з футзалу в ХІ обласній спартакіаді серед команд державних службовців області та виборола право представляти Івано-Франківську область на ХV Всеукраїнській спартакіаді державних службовців України, яка відбулася 16-22 вересня 2013 року в м. Алушта де досягла 5-го місця.
Крім того, футзальна команда МФК «КРУ» приймала участь і в інших турнірах, а саме:
- в 2010 році виборола І місце на турнірі серед працівників профспілкових організацій області (кращим гравцем турніру визнано – Олега Галюка);
- в 2011 році на аналогічному турнірі наша команда здобула бронзові нагороди (кращим воротарем турніру визнано – Василя Гутника);
- 19 серпня 2013 року команда Держфнінспекції здобула срібні нагороди на ІІІ міжобласному турнірі з футболу пам’яті Володимира Дроня в фінальному поєдинку поступившись одному з лідерів Чемпіонату Івано-Франківської області з футболу ФК «Тепловик».
І звичайно сказати велике спасибі варто ідейному натхненнику команди, її головному тренеру та «віце-президенту» – заступнику начальника Держфінінспекції Федоріву В. В., а також першому заступнику начальника Грицаку Б. О. та начальнику Буковському Г. В..

На даний момент в міському чемпіонаті кольори МФК «КРУ» захищають такі працівники Держфінінспекції в області:
воротар – Гутник В.,
гравці:
– Ференц О.,
- Грабар А.,
- Андрусяк А.,
- Шпільчук М.,
- Галюк О.,
- Логажевський Б.,
- Джуман І.

Крім того, враховуючи високий рівень проведення змагань до обойми команди було дозаявлено:
воротар – Шумляс Р.,
- Качур В.,
гравці – Кузик Т.,
- Волосінчук В.,
- Нагорнюк С.,
- Салига В.,
- Андрусяк Д.
- Варишко П.,
- Ружанський В.,
- Сосницький В.,
- Духович М.
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.