- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Все про коломийський футбол

18 Жовтня 2011 (09:50)

У липні 1994 року минуло 100 років з часу проведення в Україні першого документально зафіксованого футбольного матчу за офіційними правилами. Він відбувся у Львові між командами Львова та Кракова. Поволі копаний м'яч, саме так тоді називали футбол у нашому краї, опанували жителі і менших міст і сіл Галичини. Шкода, але початки коломийського футболу залишаються невідомими. Проте, у 1921 році в Коломиї вже діяли два футбольні клуби: "Довбуш" (при "Пласті", яким займався Петро Франко, син Івана Франка) і "Хортиця" (у ньому грали студенти-гімназисти). Сильною, добре зорганізованою командою був "Сокіл", що виник дещо пізніше. Крім українських у місті існувало кілька польських та єврейських клубів. Покутяни гідно конкурували з футбольними клубами Станіслава. "Сокіл" мав власний стадіон, збудованими у 1928 році. Нині — це стадіон дитячо-юнацької спортивної школи №1 "Юність". На ньому грають коломийські футбольні команди. "Карпати", що представляють місто та район спільно, на сьогоднішній день є одним із лідерів Прикарпатського футболу. Саме про цей футбольний колектив ми поведемо мову зараз.

Джерело
 
Коментарі
18. 10 .2011 (14:51) Demian
Я плакав, я рухав і плакав...

18. 10 .2011 (15:06) Двіжняк
Коломийське телебачення смалить, як завжди

18. 10 .2011 (18:37) Гість
"Сергій Проскурняк - каміни по вулиці театральній"))) Майже Жорік Вартанов з його рекламою)))

18. 10 .2011 (19:22) Гість
А шо гарний сюжет,мені сподобалось...Думаю що можуть легко йти в другу лігу(бабла зара на команду йде не менче ніж у команд другої ліги)отож надіємся що в Коломию повернеть 2-га ліга,це б було круто.. P.S стінка на задньому плані така сама як в мене дома))))
19. 10 .2011 (14:56) Гість
Дивлюся у протокол, де в "Карпат" традиційно немає запасних і дуже сумніваюся, що в Коломиї тратять великі бабки на футбол. Чи може й в професійній лізі будете грати без другого воротаря і возити на виїзд по два футболісти. Не смішіть нікого своєю другою лігою!
18. 10 .2011 (20:12) Demian
Особисто мені цей сюжет не те що не сподобався, а викликав відчуття як після перегляду "фюрерського футбольного уїкенду", який вже давно не дивлюся чи передачі "100% Динамо". Не щиро, тупо і дуже непрофесійно, щоб свої і кєнтів нейми пропіарити. І все. Предметно не було сказано нічого. Лашук взагалі переливав з пустого в порожнє.
18. 10 .2011 (23:04) Гість
Та це проблема не тих двох, а коломийських журналістів.Звичайно, що їм паритимуть звичну фігню про підсилення складу і сподівання на розвиток клубу і футболу в місті.Лащук взагалі ледь не трасся перед камерою, як здалося.Але вони могли хоча б якось покопирсатись у темі, розібратися, підірвати свої дупи і поговорити з футболістами, аби матеріал був хоч трохи багатшим.І не було б тієї "паркетності", штампів, вічних ляпів і т.д
19. 10 .2011 (12:37) Demian
Коломийські журналісти, особливо Малецький, який брав інтерв'ю - це взагалі посібник на тему, яким не має бути журналістика. Та й взагалі НТК - це ще ті жополизи.
18. 10 .2011 (20:48) Гість
ну це таке,хто платить той замовляє музику.Чудаки дають бабки то чому б їм рекламу незробити?

18. 10 .2011 (19:27) Celt
Особливо треба працювати з суддями)))

19. 10 .2011 (14:57) Вік
А що Діма свої бабки не дає на футбол? А за Ваші КОЛОМИЯНИ гроші СОБІ робить ім'я????? Ну шкода Вас, бо Вас за ЛОХІВ тримають НЕГРИЧ, СЛЮЗАР і їх 6 номер ДІМА ЛАЩУК!!!

19. 10 .2011 (23:08) Гість
Взагалі-то про початки коломийського футболу є достатньо інформації. Перші матчі відбулися ще у 1910-х рр. Найсильнішим клубом у міжвоєнний період було польське "Покуття", але аж ніяк не "Довбуш", "Хортиця" чи "Сокіл". Але інформації про це в інтернеті немає. А знайти якесь інше джерело для нинішнього покоління журналістів - це надважка справа.

20. 10 .2011 (11:14) xmfedx
Пропаганда то шо нада)) Ну а Лошук вбив про справедливість та чесність)
20. 10 .2011 (18:04) Serg
Ну а що ти думав Коломия грає в чесний футбол.
21. 10 .2011 (01:47) xmfedx
Не сміши)) Суддів бити, то теж чесно?

20. 10 .2011 (11:21) Гість
У липні 1994 року минуло 100 років з часу проведення в Україні першого документально зафіксованого футбольного матчу за офіційними правилами???????? Списали з якогось реферата. Могли порахувати, що вже минуло 117 років.
21. 10 .2011 (01:48) xmfedx
Навіщо напрягатись? народ і так схаває))

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.