- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

СПОРТИВНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 142а
Тел: уточнюється
Рейтинг:
Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Південний Бульвар, 40
Тел: 098 488 45 50
Рейтинг:
В даному закладі є безкоштовні секції
Інфраструктура
До складу спорткомплексу входить: сучасний легкоатлетичний манеж, плавальний басейн, спеціалізовані зали: боротьби, боксу, важкої атлетики, гімнастики, тренажерні зали, тир, чотири поля з штучним покриттям.
Інфраструктура


Заняття школи бойових мистецтв "Каторі-FCS" проходить у таких спортивних залах:

р-н Позитрон, Коломийська 9, Школа №8 - Спортзал, 2 поверх

Центр, Міське Озеро, вул. Пд.Бульвар 40, Клуб "Мангуста"

Загальна інформація
Загальна інформація

Школа бойових мистецтв "Каторі" - це комплексна система підготовки дітей та дорослих, яка включає в себе як традиційні так і сучасні досягнення.

Наша мета і основний акцент: перемога без поєдинку - "Мистецтво війни та миру".

Дивіз: "Досконалість в кожному русі"

Основні напрямки: самурайський, бойовий, оздоровчий, розвиваючий.

Сюди входять: Філіпінські бойові системи, Каторі Синто Рю, Джиу-джитсу, Ніндзютсу, Сінкендо, Іайдо, Сілат, Самооборона, Ітелектуальний розвиток та ін.

За допомогою Школи бойових мистецтв "Каторі" Ви зможете дізнатися та повністю опанувати: володіння будь-якою зброєю та без неї; навчитися самозахисту та метання будь-яких предметів; розвинути інтелект та вести визначні розумові баталії за допомогою міжнародної стратегічної гри Го та багато іншого. Крім того Ви будете мати можливість оздоровитися, зміцнити тіло та душу та стати більш гармонійною особистістю незалежно від Вашого віку. 

Заняття, з одного боку, корисні для здоров'я, доступні та нетравматичні навіть дуже літнім людям (більшість відомих майстрів жили, продовжуючи займатися, до 90-95 років, а засновник Школи Каторі помер у віці 102 років). З іншого боку, вони дозволяють дуже ефективно розвинути ряд якостей, необхідних для будь-кого: увагу, реакцію, координацію рухів, відчуття дистанції, правильне розслаблення і концентрацію, правильне дихання, правильну поставу, підключення стегон до руху верхньої частини корпусу. Нарешті, при повній стресів сучасного життя важливо, що заняття Каторі дають прекрасну розрядку і вихід енергії, знову-таки практично виключаючи травми. Не останнє значення має і робота із зброєю різної довжини, що дає можливість ефективно використовувати для самозахисту будь-які предмети.

Секції
Секції


вид спорту Бойові мистецтва

час занять ВТ та Чт 16:30-21:00 Нд 08:00-14:00

тренери Почигайло Олег Васильович

Заняття проводяться в Клубі "Мангуста"  

Учні розподілені на 3 групи: початкова, середня та старша. Основні напрямки: самурайський, бойовий, оздоровчий, розвиваючий.вид спорту Бойові мистецтва  

час занять Пн та Ср 16:30-21:00 Сб 08:00-14:00

тренери Почигайло Олег Васильович

Заняття проводяться в Школі №8  

Учні розподілені на 3 групи: початкова, середня та старша. Основні напрямки: самурайський, бойовий, оздоровчий, розвиваючий.вид спорту Інтелектуальний клуб Гри Го вартість занять безкоштовно  

час занять "Субота - з 12:00 - р-н Позитрон, Школа 8

Вівторок та Четвер 17:00-21:00, Неділя - з 12:00"

тренери Почигайло Олег Васильович

Заняття проводяться в Клубі "Мангуста"  

Гра Го - це захоплююча стратегічна гра, якій більше 5 тисяч років. Це один з найкращих способів інетелектуальноко розвику. Це мистецтво війни та миру. Це гармонія, краса та досконалість рухів.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.