- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

СПОРТИВНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Івана Миколайчука, 5
Тел: уточнюється
Рейтинг:
Адреса: Косівський район, смт. Яблунів
Тел: 0973984751
Рейтинг:
В даному закладі є безкоштовні секції
Загальна інформація
Загальна інформація

Яблунівська ДЮСШ «Соколята» була створена в Косівському районі на базі колгоспу ім. Я.Галана в 1985 році. В 1996 році школа була приєднана до Косівської навчально-спортивної бази «Карпати». Після ліквідації бази Яблунівська ДЮСШ «Соколята» з 12 серпня 1997 року зареєстрована як юридична особа з підпорядкуванням обласній раді Фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

В різні роки в школі функціонували відділення з таких видів спорту: вільна боротьба, бокс, важка атлетика, лижні перегони, футбол, волейбол, фрістайл.

Гордістю школи є Микола Попович - майстер спорту міжнародного класу з лижних гонок, учасник зимових Олімпійських ігор 1988 (Японія), багаторазовий чемпіон України і володар Кубка світу - 1995 з лижеролерів, дворазовий переможець світових Універсіад.

Слід згадати й інших спортсменів, які робили перші кроки в нашій спортивній школі. Зокрема - це Уляна Лютник, уродженка с-ща Яблунів, майстер спорту міжнародного класу, багаторазова чемпіонка України й призер чемпіонату Європи з пауерліфтингу, яка сьогодні працює тренером - викладачем Яблунівської ДЮСШ.

Починаючи з 1997 року школу очолювали Доманчук Іван Юрійович, Мельничук Михайло Дмитрович, Попович Микола Іванович. З 2012 року директором школи є Белей Ігор Романович.

Інфраструктура
Басейн розміром 6 х 4 м.
Інфраструктура

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.