- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші гімнасти у Франції. Повернення

25 Червня 2010 (23:32)

З 10 по 21 червня спортивна делегація Івано-Франківської СДЮШОР №1 перебувала у місті Кліші (Париж, Франція). Така міжнародна зустріч відбувається не вперше, за доброю традицією представники школи відвідують французьке місто вже четвертий раз.

Виїзд івано-франківської делегації відрізнявся від попередніх тим, що він носив офіційний характер, адже головною метою було підписання угоди про співпрацю та побратимство між Івано-Франківськом та Кліші. Делегацію з нашого краю представляли міський голова та начальник управління освіти, а також дирекція, тренери та кращі учні школи.

До основних тем офіційної зустрічі входило обговорення питань співробітництва, а це, в першу чергу, обмін спортивними делегаціями, проведення сумісних занять і змагань, а також розширення досвіду в області культури, спорту та молодіжної політики. Якщо спочатку планувалося лише узгодження усіх питань, то після видовищних гала-виступів наших гімнастів мер міста Кліші вже був готовий якнайшвидше підписати угоду про співпрацю. Тому ця урочиста подія відбулася у залі в присутності усіх спортсменів та глядачів.

Тож від тепер французьке місто Кліші та українське місто Івано-Франківськ є побратимами.

Якщо дорослі члени делегації вирішували суто ділові питання, то для вихованців школи це була хороша можливість побачити Париж та всесвітньовідомі пам’ятки, познайомитися з французькими гімнастами,  а також продемонструвати свої найкращі спортивні якості. Найбільше очікували господарі на виступ провідної гімнастки СДЮШОР, чемпіонки Європи, учасниці Олімпійських ігор Дарії Згоби, яка очолювала делегацію наших спортсменів.

Тиждень у Франції пролетів дуже швидко, але залишив по собі приємні емоції та незабутні враження.

Тепер Івано-Франківськ чекатиме на приїзд гостей з Кліші. Зустріч запланована на квітень 2011 року.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.