- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Гімнасти вдало поєднали приємне з корисним

30 Червня 2010 (13:52)

Вихованці СДЮШОР №1 повернулися з Євпаторії, де провели близько 10 днів, п’ять з яких присвятили участі у міжнародних змаганнях. Там проходив традиційний міжнародний турнір зі спортивної гімнастики пам’яті абсолютної чемпіонки Олімпійських ігор Марії Гороховської.

Двадцятий ювілейний турнір у Євпаторії зібрав величезну кількість дітей з Білорусі, Молдови, Росії та майже з усієї України. А якщо говорити більш конкретно, то на різних приладах можна було побачити спортсменів віком від 6 до 15 років з Івано-Франківська, Хмельницького, Черкас, Харкова, Луганська, Донецька, Запоріжжя, Євпаторії, Криму, Феодосії, Києва та ін..

У міжнародних змаганнях взяло участь 11 наших гімнасток від першого юнацького до першого дорослого розряду.

Наталя Гах, вихованка тренера Ясько Ольги Іванівни, посіла третє місце у першому дорослому розряді, а її сестра Олена виборола п’яте. Нашим спортсменкам вдалося лише раз піднятися на п’єдестал пошани, адже рівень цих змагань дуже високий і там доводиться протистояти не тільки  українському суперникові, але й з кращим гімнасткам ближнього зарубіжжя. Також варто зазначити, що у Євпаторію поїхав не основний склад команди, оскільки дехто представляв нашу країну у Франції, а дехто перебуває у таборі.

Але це не завадило нашим юним спортсменам продемонструвати те, чому вони навчилися, набратися досвіду, поспілкуватися з однолітками та дуже здружитися між собою.

Тренувалися діти не в залі, адже, як зазначають тренери, за оренду необхідно було додатково платити. Але наші фахівці сильно не засмутилися, вони знайшли кращий спосіб для тренувань. Щоранку усі разом збиралися на узбережжі, де розминалися, розтягувалися, виконували фізичні вправи, а потім усі гуртом плавали в морі.

Тож наші діти поєднали приємне з корисним – взяли участь у міжнародних змаганнях та відпочили на березі моря.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.