- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Калуський важкоатлет здобув "срібло" ІІІ Європейських ігор

13 Жовтня 2015 (18:16)

З 1 по 11 жовтня у французькій Ніцці пройшли ІІІ Європейські ігри ветеранів спорту "European Fan Masters Games Nice-2015".

Представники різних країн віком понад 35 років виборювали нагороди з 27 індивідуальних та командних видів спорту. Ці змагання, які визнані Міжнародним олімпійським комітетом і проводяться один раз на чотири роки, зібрали у Франції понад 10 тисяч спортсменів не тільки з Європи, а й світу.Блискучого результату досягли на ІІІ Європейських іграх українські ветерани важкої атлетики. Всі 15 спортсменів привезли додому нагороди, здобувши в Ніцці одну бронзову, сім срібних і вісім золотих медалей.

Успішно виступив у Франції на помості спорткомплексу "Nikaїа" і єдиний представник Івано-Франківщини - майстер спорту з важкої атлетики Іван Дзуль з Калуша, який вперше брав участь у Європейських іграх.

Дебютант, який має в колекції кілька медалей різного ґатунку європейських та світових форумів ветеранів важкої атлетики, підтвердив і на цих змаганнях, що є одним із найсильніших атлетів світу в своїй віковій групі та ваговій категорії. Щоправда, травма плеча, яку Іван Дзуль отримав під час підготовки до Європейських ігор, не дозволила йому поборотися в Ніцці за "золото". Медаль найвищого ґатунку у ваговій категорії до 77 кг вікової групи спортсменів +50 років здобув інший представник України - Михайло Бурков зі Стрия Львівської області. А Іван Дзуль, піднявши вагу в сумі двоборства 200 кг (95 кг - ривок + 110 - поштовх), став срібним призером ІІІ Європейських ігор ветеранів важкої атлетики.

Василь Ткачук

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.