- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Переможцем шахового турніру пам’яті С. Бандери став калушанин

26 Січня 2016 (17:43)

У Калуші пройшов уже 27-й традиційний всеукраїнський шаховий турнір пам'яті провідника ОУН Степана Бандери.

Упродовж трьох днів у ПК "Мінерал" за його нагороди змагалися за швейцарською системою 79 представників з Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Одеської та Запорізької областей. Це на 13 шахістів більше, ніж минулого року.

Відповідно до положення про турнір, відбулося дев’ять турів. Зокрема, в першому турі пари супротивників визначалися комп’ютерним жеребкуванням з урахуванням індивідуальних коефіцієнтів шахістів. У кожному наступному між собою зустрічалися ті, які набрали однакову кількість очок. Однак в підсумку для визначення переможця турніру головному судді змагань Ростиславу Бородайкевичу довелось використати ще й таку систему розрахунку, як коефіцієнт Бухгольца, оскільки найбільше очок (по 8) здобули калушанин, кандидат у майстри спорту Всеволод Ритенко і майстер спорту Олег Поліщук з Хмельницького.

Цей показник виявився кращим у Всеволода, який і став чемпіоном 27-го всеукраїнського турніру з шахів. Третє місце виборов кандидат у майстри спорту Віталій Корній з Чернівців. Всі вони отримали грамоти і грошові премії.

До десятки найкращих шахістів турніру також увійшли одесит, кандидат у майстри спорту Олег Боєчко, першорозрядник Юрій Кузик зі Снятина, калуські шахісти Сергій Гриценко (І розряд), Михайло Шахов і Олександр Хомик (обидва – кандидати у майстри спорту) та львів’яни Мирослав Лопадчак (КМС) й Андрій Придун (І розряд), які теж отримали грошові премії.

Організатори і спонсори турніру, якими були управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міськради, сектор молоді та спорту Калуської РДА, ФСТ "Нафтохімік", об’єднана організація профспілки "ЛУКОР – КАРПАТНАФТОХІМ", Калуська районна організація ВО "Свобода" та інші благодійники, окремо відзначили грамотами і преміями переможців змагань серед ветеранів Ігоря Дідуха зі Львова, інвалідів – львів’янина Володимира Верхолу, серед жінок – калушанку Галину Шевчук, дівчат – Євгенію Фурду з Івано-Франківська, юнаків – Олексія Білича з Чернівців, працівників ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – Миколу Зарембу, шахістів міста Калуша і Калуського району – Олександра Греська і Валерія Колесова. Такі ж нагороди та книгу про Степана Бандеру отримала наймолодша учасниця турніру – учениця 2 класу Калуської ЗОШ №7 і ПНЗ "Кімната школяра" Софія Кацедан.

Василь Ткачук

Фото Василя Мельника

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.