- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Визначилися фіналісти чемпіонату області з волейболу серед команд І ліги

15 Березня 2016 (11:50)

У суботу та неділю, 12-13 березня, у Калуші та Верховині відбулись поєдинки заключного (четвертого) туру чемпіонату області з волейболу серед команд І ліги.

Перед заключним ігровим днем турнірну таблицю очолювала калуська команда ФСК "Нафтохімік". Відкритим залишалося тільки питання, з якого місця вона потрапить до фіналу. Адже це впливало на кількість очок, які будуть зараховані до активу перед стартом фінального турніру. У результаті калушани на домашньому майданчику обіграли "Колос" (с. Марківці Тисменицького району) та ВК "Університет" (Івано-Франківськ) з однаковим рахунком 3:0, а івано-франківську "Галичину" - з рахунком 3:2.

Цього ж дня у Калуші відбулося ще шість поєдинків туру:

ВК "Університет" – "Підвербці" (с. Підвербці Тлумацького р-ну) – 3:2;

"Кутище" (с. Кутище Тлумацького р-ну) – "Галичина" (Ів.-Франківськ) – 3:2;

ВК "Університет" – "Кутище" – 0:3;

"Підвербці" – "Галичина" – 0:3;

"Колос" – "Підвербці" – 0:3;

"Кутище" – "Колос" – 3:0.

Ще шість матчів заключного туру чемпіонату області з волейболу пройшли у неділю, 13 березня, в селищі Верховина. Тут команда "Верховина", щоб забезпечити собі друге місце в підсумковій турнірній таблиці групового етапу чемпіонату, повинна була набрати у двох поєдинках з суперниками не менше чотирьох очок. І вона теж успішно вирішила це завдання, перемігши команди "Бізнес" (Калуш) і "Водолій-Вікняни" (с. Вікняни Тлумацького району) з однаковим рахунком 3:0, додавши до свого активу 6 очок.

Інші матчі у Верховині завершилися з такими результатами:

"Бізнес" – ВК "Заболотів" (смт. Заболотів Снятинського р-ну) – 3:1;

"Обрій" (Ів.-Франківськ) – "Бізнес" – 3:0;

ВК "Заболотів" – "Водолій-Вікняни" – 1:3;

"Водолій-Вікняни" – "Обрій" – 3:2.

Отже, з 11 команд, що змагалися в груповому етапі чемпіонату області з волейболу, у фіналі продовжуватимуть боротьбу за його нагороди чотири найкращі колективи – ФСК "Нафтохімік" (Калуш), який у 10-ти зіграних матчах набрав 28 очок), "Верховина" (26 очок), "Кутище" (24 очки) і "Галичина" (22 очки).

Згідно з регламентом чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд першої ліги, його фінальна частина за участю чотирьох кращих колективів проводитиметься у два тури. Тобто команди зіграють між собою по два матчі.

За неофіційними даними, поєдинки першого туру фіналу чемпіонату області мали б відбутися у Верховині 26 і 27 березня. З датою проведення матчів другого фінального туру Івано-Франківська обласна федерація волейболу ще не визначилася, але вони мали б відбутися в Калуші, оскільки місцева команда "Нафтохімік" посіла перше місце в груповому турнірі.

Три команди стартуватимуть у фіналі чемпіонату області, маючи в своєму активі залікові очки. Зокрема, ФСК "Нафтохімік" зараховано 3 очки за підсумками попереднього етапу змагань, а командам "Верховина" і "Кутище" – відповідно 2 і 1 очко. Не матиме очок в своєму заліку перед стартом фінального турніру тільки іванофранківська "Галичина".

Василь Ткачук

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.