- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Новицькі школярки вдруге перемогли в дівочому волейбольному турнірі

15 Березня 2016 (13:23)

Завершився традиційний дівочий волейбольний турнір серед загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша і Калуського району.

Нещодавно в спортзалі ФСК "Нафтохімік" пройшли фінальні поєдинки за участю чотирьох найсильніших колективів, які в нелегкій боротьбі з суперниками в підгрупах і на стадії півфіналу (її довелось долати командам з району) здобули право розіграти між собою головні нагороди турніру. Забігаючи наперед, скажемо, що його переможцем другій рік поспіль стала команда Новицького НВК, яку готував до змагань вчитель фізкультури Василь Петрів. Новицькі школярки спочатку обіграли команду Калуської ЗОШ №6 з рахунком 2:0, а у вирішальному поєдинку за чемпіонство перемогли команду Калуської СЗОШ №2 з рахунком 2:1.

У матчі за третє місце зійшлися команди Калуської ЗОШ №6 і Кропивницької ЗОШ І-ІІ ступенів, яка поступилася волейболісткам другої міської школи. Цей захоплюючий поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь учениць із Кропивника, які за віком були молодшими від своїх візаві на один-два роки.

Змагання проходили на призи генерального директора ТОВ "Карпатнафтохім" Володимира Шулиндіна. Церемонію нагородження провели заступник генерального директора "Карпатнафтохіму" Юрій Безуглий і голова ФСК "Нафтохімік" Богдан Войтович. Вони вручили всім гравцям 17-ти команд, що брали участь в турнірі, солодкі призи. Командам, які посіли 4-10 місця, отримали в нагороду по волейбольному м’ячу. А головні призи турніру дісталися трьом найсильнішим дівочим волейбольним колективам. Зокрема, переможець змагань – команда Новицького НВК отримала за перше місце кубок, пам’ятні медалі, диплом і три волейбольні м’ячі. Такі ж нагороди, але відповідно два і один волейбольний м’яч, вручили командам Калуської СЗОШ №2 і Кропивницької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Організатори турніру також відзначили грамотами і цінними призами (наколінниками) його кращих гравців Христину Гриньків (Новицький НВК), Юлію Курдюкову (Калуська СЗОШ №2), Тетяну Сеняк (Кропивницька ЗОШ І-ІІ ступенів) і Вікторію Дробініну (Калуська ЗОШ №6). А спецпризом – книжкою калуського журналіста, письменника і дослідника Богдана Тимківа "Від "Сокола" та "Чайки" до олімпійського п’єдесталу" вони нагородили вчителя фізичної культури Калуської ЗОШ №6, майстра спорту України з футболу Василя Качура і директора ДЮСШ Калуського району Ярослава Гудзоватого.

Василь Ткачук

Фото Ольги Яреми

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.