- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Команда "Техноресурс" - переможець першості Калуша з волейболу

22 Березня 2016 (17:49)

Минулої суботи в спортзалі ФСК "Нафтохімік" відбулися матчі останнього (сьомого) туру відкритої першості Калуша з волейболу серед чоловічих команд, яка проводилася міською організацією ФСТ "Україна".

З них центральним став поєдинок між командами "Техноресурс" (Калуш) і села Кропивник. Саме вони перед очною зустріччю між собою посідали відповідно перше і друге місця в турнірній таблиці першості. Причому волейболісти "Техноресурсу" мали в своєму активі максимально можливу кількість очок – 18, перемігши всіх попередніх суперників з рахунком 3:0. А команда села Кропивник відставала від лідера турніру на три очки, втративши їх у поєдинках з командами "Бізнес" (Калуш) і села Голинь. Однак гідно протистояти команді "Техноресурс" вона не спромоглася. Остання здобула свою чергову перемогу з рахунком 3:0, забезпечивши собі звання чемпіона відкритої першості міста Калуша з волейболу.

А ось команду села Кропивник вдалося змістити з другого на третє місце команді ТОВ "Карпатнафтохім". Вона перемогла в матчі останнього туру команду ВПУ №7 з рахунком 3:0 і теж в підсумку набрала 15 очок. За рівної кількості очок з сільськими волейболістами команда ТОВ "Карпатнафтохім" опинилася на вищій позиції в турнірній таблиці лише завдяки кращому коефіцієнтові виграних і програних м’ячів у поєдинках з усіма суперниками.

Голова Калуської міської організації ФСТ "Україна" Василь Лабик нагородив команди "Техноресурс", ТОВ "Карпатнафтохім" і села Кропивник відповідними грамотами, пам’ятними медалями та грошовими преміями. Він також відзначив індивідуальними призами (статуетками) і грамотами найращих гравців відкритої першості міста з волейболу - діагонального Ігоря Щербія ("Техноресурс"), зв’язуючого Віталія Шуста (село Кропивник) і догравального Володимира Поповича (село Голинь).

Ветеран калуського волейболу Тадей Бабука не пожалкував власних коштів для нагородження грошовими преміями п’ятьох кращих молодих гравців команд, що брали участь в цих змаганнях. Їх вручили Степанові Теліжину (ТОВ "Карпатнафтохім"), Андрію Паньковичу ("Бізнес"), Петрові Німаку (ВПУ №7), Юрію Прокопишину (село Підмихайля) та Ользі Шевців, котра виступала за волейбольну команду Калуської міської ради.

Василь Ткачук

Фото Володимира Слюзара

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.