- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У вищій волейбольній лізі області завершився перший етап

28 Березня 2016 (13:18)

Одночасно в чотирьох містах Прикарпаття відбулись матчі заключного VІІ туру першого етапу чемпіонату області з волейболу у вищій чоловічій лізі.

Пять команд з восьми претендували на потрапляння у "фінальний квартет", і тільки чотирьом дістались путівки. До останнього, жодна з команд не була впевнена на якому місці вона закінчить перший етап. Але після фінальних свистків все стало на свої місця. А тепер, все за порядком.

В місті Долина на майданчику місцевої ДЮСШ зустрілись лідер цьогорічних перегонів ВК "Залуччя" та об’єднана команда двох лінійних газових управлінь УМГ "Прикарпаттрансгаз". Матчі цих команд  завжди викликали неабиякий інтерес у вболівальницької аудиторії Івано-Франківщини, тим більше що цей матч розглядався у контексті переможця першого етапу та потрапляння у "фінальну четвірку".

Розпочали обидва колективи рівно 5:5, але вже в середині сету гості зуміли вирватися вперед 17:14. Господарі зробили спробу наздогнати, але марно. 25:16 перша партія за ВК "Залуччя". Зрозумівши, що можна втратити шанс на потрапляння у "фінал чотирьох" господарі кинулись відіграватися. Захопивши ініціативу з перших розіграшів підопічні Андрія Грайчука по вели в рахунку 11:6, і надалі збільшували відрив від суперників до  семи виграшних м’ячів – 21:14. Контраргументів гості не змогли знайти, і як підсумок 25:18, але вже на користь господарів. В третьому сеті градус напруги зростав з кожним розіграшем, і команди йшли нога в ногу, але більше в кінцівці поталанило об’єднаній команді - 25:22. В повітрі запахло сенсацією! Але, на такий сценарій не погодились гравці з Снятинського району, і, зуміли відновити паритет в матчі 2-2. Кульмінацією цього двобою став п’ятий сет, де на подачах Володимира Мірчева гості  при зміні сторін майданчиків повели в рахунку 8:3. Надалі зав’язалась в’язка боротьба, і господарі зуміли вирівняти становище - 11:11. Доля цього матчу вирішалась на "тай-брейку", де фортуна була більш прихильніша до гостів 17:15. Важка перемога "залуччани" вивела їх з першої сходинки у фінальний етап, а от господарі очікували на результат з обласного центру.

А тим часом, в обласному центрі, в спортивному комплексі національного університету нафти і газу, команда-дебютант приймала одного з фаворитів і минулорічного чемпіона області команду ФОСК "Прикарпаття". Стартовий сет для гостей був вкрай провальним 13:25. І вже після його завершення коломияни взялися, як то кажуть "за голову", і зуміли відіграти другий 25:19, тим самим відновивши "статус-кво". До слова, найрезультативнішим в цьому сеті став капітан коломийської дружини Максим Протас. Третій сет в цьому матчі став найпереломнішим і визначив долю всього матчу. Підопічні Олега Запорожця зуміли схилити шальки терезів на свою користь 25:20. І на старті четвертого господарі майданчика повели в рахунку 6:3, але на подачах все ж того Максима Протаса гості не тільки зрівнювали рахунок 8:8, але й виривалися вперед 12:10. Завдяки злагодженим діям пасуючого і центральних блокуючих "НТУНГ", "нафтогазівці" зуміли спочатку вирівняти становище в сеті 17:17, а кутові нападники перехопили ініціативу і вивели команду вперед - 22:18. Коломияни не склали зброю, тим самим, зуміли завдяки вдалим діям в атаці, майже в притул наблизитись до суперників 23:22, але вчасно зроблені перерви тренером господарів, стримали наступальний порив гостей. Після фінального свистка табло зафіксувало рахунок 25:23 на користь підопічних Олега Запорожця. Радощам гравців "НТУНГ" не було меж. Здобувши перемогу з рахунком 3-1 над "коломиянами", команда-дебютант, зуміла потрапити в "фінальну четвірку" вищої ліги. А ось минулорічний чемпіон області в цьому матчі склав свої повноваження, адже після підрахунку виграних і програних м’ячів коломийські волейболісти поступились об’єднаній команді.

Прес-служба ІФОФВ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.