- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У першій волейбольній лізі пройшли матчі фінального туру

29 Березня 2016 (11:13)

Цими вихідними в спортзалі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли матчі першого фінального туру чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу серед чоловічих команд І ліги сезону 2015-2016 рр.

На майданчику цього навчального закладу чотири кращі волейбольні колективи обласного чемпіонату в суботу та неділю провели між собою по три поєдинки, за результатами яких номінальні господарі першого туру зуміли потіснити з першого на друге місце калуську команду ФСК "Нафтохімік".

Відкрився турнір матчем між командами ФСК "Нафтохімік" і "Галичина" (Івано-Франківськ), яка кваліфікувалася до фінальних змагань з четвертого місця й відповідно без залікових очок. Натомість калуські волейболісти вийшли до фіналу з першого місця, за що отримали до свого заліку три очки. Звісно, що з аутсайдером, вони "розібралися" порівняно легко, перемігши "Галичину" з рахунком 3:0 (25:10, 25:15, 25:21).

У другому матчі верховинські волейболісти подолали команду "Кутище" з Тлумаччини так само з рахунком 3:0 (25:19, 25:18, 25:22). У свою чергу тлумацькі волейболісти в наступному поєдинку перемогли "Галичину" з рахунком 3:0 (25:22, 25:11, 25:16).

Завершився перший ігровий день матчем між фаворитами чемпіонату області – командами "Верховина" і ФСК "Нафтохімік". З неабияким задоволенням глядачі споглядали за безкомпромісною й надзвичайно напруженою боротьбою, яка точилася на майданчику між насправді рівними за класом колективами. Особливо бурхливо вітали гуцули кожну вдалу атаку та кожне здобуте очко командою "Верховина". І цього разу їй пофортунило більше, ніж калуським волейболістам. Господарі майданчика лише з різницею у два і три очки здобули перемогу відповідно у першому й другому сетах (25:23 і 25:22), а в третьому сеті гра в калушан дещо розладилася, чим вдало скористалися верховинці, які обіграли своїх візаві з крупнішим рахунком – 25:16. Отже, команда "Верховина" здобула дуже бажані три очки в поєдинку зі своїм головним конкурентом за звання чемпіона області з волейболу.

На другий день команда ФСК "Нафтохімік" ще втратила одне очко в поєдинку з командою "Кутище". Калушани спромоглися перемогти своїх суперників лише з рахунком 3:2 (25:14, 24:26, 25:20, 14:25, 15:10). Щоправда, волейболістам з Тлумаччини в цій грі повезло в тому плані, що вже в другому сеті травмував руку і надалі вимушений був перебувати на лаві запасних один з основних волейболістів ФСК "Нафтохімік" Роман Івасів.

А ось команда "Верховина" і в своєму останньому матчі на рідному майданчику перемогла "Галичину" з рахунком 3:0 (25:19, 25:21, 25:22), набравши в першому фінальному турі максимально можливу кількість очок.

Отже, турнірне становище квартету команд перед матчами другого (завершального) фінального туру чемпіонату області з волейболу, які проходитимуть 9 і 10 квітня в Калуші, виглядає наступним чином:

 Команда     
   І  
  О 
    ВМ 
   ПМ
 1
 "Верховина" 3 11225 182
 2 ФСК "Нафтохімік" 3 8 239 216
 3 "Кутище" 3 5 229 227
 4 "Галичина" 3 0
157
225

(І – ігри, О – очки, ВМ – виграні м’ячі, ПМ – програні м’ячі)

Нагадаємо, що в турнірній таблиці враховані й залікові очки, які додатково отримали три команди за свої досягнення в попередньому етапі чемпіонату області з волейболу.

Василь Ткачук

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.