- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Калуші пройшов шаховий турнір пам’яті Олекси Гірника

29 Березня 2016 (12:51)

Упродовж двох днів, 26 і 27 березня, у калуському ПК "Мінерал" проводився уже 14-ий традиційний турнір з шахів пам’яті Героя України Олекси Гірника.

Його учасники, якими були дев’ять дорослих шахістів, 48 юнаків і 20 дівчат з Калуша і Калуського району, боролися за нагороди в особистому і командному заліку.

Змагання проходили за швейцарською системою, в результаті яких перше загальнокомандне місце здобула команда Калуської ЗОШ №5, а друге і третє місця забезпечили собі відповідно команди НВК "Калуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 – ліцей" і Калуського політехнічного коледжу.

Утурнірі серед дорослих переміг тренер з шахів Микола Солдат, який працює вчителем історії в Голинській ЗОШ, друге місце посіла тренер з шахів Калуського ПНЗ "Кімната школяра" Галина Шевчук, а третім призером турніру став найстарший його учасник – 79-річний Володимир Лисяк.

Серед юнаків не було рівних учневі НВК "Калуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 – ліцей", кандидатові у майстри спорту Михайлові Шахові. На п’єдесталі пошани разом з ним опинилися студент Калуського політехнічного коледжу Дмитро Самойленко (друге місце) та учень ПНЗ "Кімната школяра" і НВК "Калуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 – ліцей" Іван Воробець.

У змаганнях серед дівчат найкраще виступили учениці ПНЗ "Кімната школяра" Анастасія Мокрецька (ЗОШ №5), Юліана Німак (ЗОШ №6) і Віка Рибій (ЗОШ №5). Вони в такому порядку й розмістилися на сходинках п’єдесталу пошани.

Організатори, фундатори й спонсори турніру – голова Фундації ім. Олекси Гірника, син Героя України Євген Гірник, перший заступник міського голови Калуша Галина Романко, заступник голови Калуської районної ради Віктор Гільтайчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту міськради Михайло Клим, голова Калуської станиці Братства вояків ОУН, УПА Степан Петраш, голова Калуської міськрайонної організації КУН Олег Кушлик, голова Калуської районної організації ВО "Свобода" Оксана Тебешевська та інші – відзначили його переможців і призерів грамотами, пам’ятними медалями та грошовими преміями, а кращі команди ще й кубками. Окрім того, всі учасники змагань були нагороджені книгами Михайла Іщенка "Спалився за Україну".

Василь Ткачук

Фото Василя Мельника та Ольги Яреми

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.