- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Верховина" - чемпіон області з волейболу

11 Квітня 2016 (11:59)

Цих вихідних, 9 і 10 квітня, в Калуші відбулися матчі другого завершального фінального туру чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу серед чоловічих команд першої ліги сезону 2015-2016 років.

І в гостях, на майданчику ФСК "Нафтохімік", найбільше всіх очок в поєдинках з суперниками набрала команда "Верховина", дебют якої в турнірі виявився напрочуд успішним. Волейболісти з гуцульського селища здобули золоті нагороди обласного чемпіонату.

Чемпіонське звання вони забезпечили собі уже за результатами першого дня фінального туру в Калуші. Команда "Верховина" спочатку прогнозовано перемогла івано-франківську "Галичину" з рахунком 3:0 (25:18, 25:21, 25:20), а в другому матчі обіграла свого головного конкурента в боротьбі за золоті медалі – команду ФСК "Нафтохімік" (Калуш) з рахунком 3:1 (19:25, 25:23, 25:20, 25:20).

Натомість господарі майданчика значно ускладнили своє турнірне становище, поступившись у першому матчі команді "Кутище" з Тлумаччини з рахунком 2:3, яка також обіграла івано-франківську "Галичину" (3:0) і таким чином піднялася на друге місце, опустивши на третє калуську команду.

В активі останньої перед другим ігровим днем було 9 очок, а в команди "Кутище" – 10 очок. Тож деякі калуські уболівальники вже не хотіли вірити в те, що команда "Верховина" з своїми 17 очками, яка достроково стала чемпіоном області, не захоче в наступному матчі з командою "Кутище" просто "подарувати" три чи два очки суперникові, якому вони конче потрібні, щоб посісти друге місце. Однак верховинці, хоча й не особливо "виклалися" в цій грі, але таки перемогли волейболістів з Тлумаччини з рахунком 3:2 (18;25, 25:12, 18:25, 25:23, 15:9).

А ось команда ФСК "Нафтохімік", як і очікувалося, у матчі з івано-франківською "Галичиною" свої три очки здобула, перемігши її з рахунком 3:0. Тож срібні нагороди чемпіонату області дісталися калуським волейболістам.

Що ж до "Галичини", то вона "фінальному квартеті" виявилася найслабшою командою, не набравши у шести зіграних матчах жодного очка.

Василь Ткачук

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.