- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Коломийські флорболістки вибороли срібні медалі чемпіонату України

21 Квітня 2016 (19:37)

З 15 по 18 квітня у Запоріжжі проходила фінальна частина чемпіонату України з флорболу сезону 2015/16.

На змагання зібрались найсильніші команди за підсумками регулярного сезону у своїх категоріях, загалом - 6 категорій (вища ліга чоловіки, перша ліга чоловіки, вища ліга жінки та три юніорські категорії U-16, U-14 та U-12).

Прикарпатська область була представлена двома командами - "Воїни" Івано-Франківськ (вища ліга чоловіки) та ХФлК "Надія" Коломия (вища ліга жінки).

Дівчата з Коломиї вибороли срібні нагороди чемпіонату. У півфінальній грі проти минулорічних чемпіонів України команди "Скіф" (Новий Розділ), поступаючись 2:4 після першого періоду, змогли вирівняти гру і завершити її з перевагою в один мяч 7:6, і завдяки цьому потрапили до фіналу.

У фінальному матчі, виграючи впродовж всієї гри проти мелітопольскої "Скали", пропустили гол за 30 секунд до завершення матчу, тож поєдинок перейшов до овертайму. Там коломиянки мали два прекрасні виходи один на один з воротарем суперників, але влучили у перекладину та хрестовину воріт, а потім пропустили гол у власні ворота.

Франківські "Воїни" посіли 6 місце з 8 команд. Як повідомив президент обласної федерації флорболу Володимир Барилюк, через складні фінансові умови на фінальну частину змогли поїхати тільки одна п'ятірка і воротар - іншими словами, хлопці відіграли три важкі гри, не маючи змоги зробити жодної заміни протягом матчу. Тому, враховуючи це, результат задовільний і "Воїни" проказали дійсно бойовий характер.

Сам Володимир Барилюк виступав у Вищій лізі за клуб "Скіф" з Нового Роздолу (Львівська область), з яким виборов срібні нагороди.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.