- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Франківські тенісисти вдало виступили на змаганнях в Івано-Франківську та Рівному

12 Травня 2016 (12:18)

До дня міста й фестивалю ковалів тенісний клуб "Alias" проводив уже традиційний Всеукраїнський турнір I категорії "Iron Cup" . На кортах ДЮСШ "Олімп" змагалися юнаки і дівчата у віці до 12 років. Окрім того, юні тенісисти до 10 років взяли участь у огляді-конкурсі в Рівному.

"Iron Cup" став останнім турніром перед першістю України, що у кінці травня пройде в Одесі, та зібрав кращих тенісистів країни.

У перший день турніру реноме кращих підтвердили коломиянка Яна Данилишин, Анастасія Воробйова з Іллічівська, львів’яни Каріна Чад і Віталій Горовой, хмельничанка Юлія Хмара, тернополяни Катерина Іванюк та Захар Петровський. На етапі чвертьфіналу у хлопців Петровський переміг Сідляренка (м. Хмельницький) – 7:6; 6:3, а Горовой програв Леву Шолошу (м. Львів) – 3:6; 5:7. До них долучилися Артем Джурджа (м. Ужгород), який переміг Маркіяна Костюка (м. Івано-Франківськ) – 6:0; 6:0 та Олексій Калинюк (м. Чернівці) Олександра Млинка (м. Івано-Франківськ) – 6:0; 6:0.

Серед дівчат впевнену гру демонструвала представниця одеської школи тенісу Анастасія Воробйова. У чвертьфіналі вона перемогла представницю Чернівців Елен Граб – 6:4; 6:3, у півфіналі здолала першу сіяну Яну Микитин (м. Трускавець). По нижній частині сітки впевнено просувалась Каріна Чад. У чвертьфіналі вона перемогла Юлію Хмару – 6:0; 4:6; 6:4, а у півфіналі Анастасію Дядченко (м. Тернопіль) – 2:6; 6:3; 6:1.

Автентичні кубки переможців "Iron Cup" вибороли Каріна Чад – у дівчат. Вона перемогла Анастасію Воробйову – 6:2; 6:2 та Захар Петровський – у хлопців. Він здолав у фіналі Артема Джурджу – 6:2; 6:3.

Не менш захоплюючими були змагання у парі. Серед дівчат перемогу святкували пара Дядченко та Граб. Вони виграли у пари Хмара та Чад – 6:0; 6:4. Серед хлопців кращими були Шолош / Петровський. Вони перемогли Калинюка / Джурджу – 6:2; 6:1.

Ще одним важливим турніром для франківців був огляд-конкурс тенісистів у віковій групі до 10 років (фактично першість України у цій віковій групі), що проходив у Рівному. В них взяли участь представники західного регіону України. В цей же час турнір проходив у Київі (центральний регіон), Чорноморську (південний регіон) та Дніпропетровську (східний регіон). Фінальні змагання, згідно регламенту, пройдуть у вересні в столиці України.

Івано-Франківськ на регіональному турнірі представляли юні тенісисти TC "Alias":  А. Кабин, Л. Параскевов, Д. Втерковський, У. Шкутяк, О. Ковальчук, Є. Зеленська. Турнір виявився більш ніж вдалим для франківчан. До чвертьфіналу турніру, а відповідно й до фіналу у Києві, пройшли Д. Втерковський – серед хлопців та Є. Зеленська і О. Ковальчук – серед дівчат. Тенісисти впевнено пройшли груповий турнір, продемонструвавши класну одиночну гру. Ще більшого успіху дівчата досягли у парних змаганнях. У грі за третє місце О.Ковальчук/Є. Зеленська перемогли пару Пуцята/Попович 7:5; 7:5. У неофіційному заліку команд областей наша команда посіла друге місце.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.