- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Тенісисти з Івано-Франківська перемагають у Німеччині

21 Червня 2016 (23:01)
Тенісний клуб "Alias" у складі Вікторії Гоголь, Анастасії Боднарук, Євгенії Зеленської та Олександри Ковальчук з тренером Марією Гоголь вдосконалюють свою спортивну майстерність на кортах Штутгарта, беручи участь у серії міжнародних змагань.

Вікторія Гоголь підтверджує реноме основного гравця жіночої команди "TSG Backnang Tennis 1925". У грі з досвідченою словачкою Клаудією Оравчовою з "TC Leinfelden Echterdingen" Віка перемогла 6:1, 6:1. В парі з Єлизаветою Бар (Німеччина) українка також святкувала перемогу 6:0, 6:1. У клубних іграх Гоголь готується до турнірів ITF, які проходитимуть у Сербії в другій половині липня та Чемпіонаті України, що відбудеться у серпні.

Приємним є успіх Анастасії Боднарук. Вона розпочала серію змагань з перемоги над Селіною Радецькою (Німеччина) 6:1, 6:0 у клубному турнірі за "TSG Backnang Tennis 1925".

Вдалими для десятилітніх тенісистів TC "Alias" є дитячі німецькі турніри. Зокрема 19 червня Олександра Ковальчук і Євгенія Зеленська приймали участь у "Sunny Kids Cup 2016". За жеребом дівчата грали у різних групах, з котрих переможці виходили до фіналу змагань. Женя і Саша провели по чотири та три гри відповідно й посіли друге місце у своїх турнірних таблиці, програвши по одному матчу.

А от на попередньому турнірі "LBS Cup Tennis" (11 червня), що проходив у місті Вурт, Євгенія здобула впевнену перемогу. У п’яти іграх Женя віддала лиш два гейми суперницями, підтвердивши тим самим успішність івано-франківського тенісу.

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.