- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У вересні в Буковелі проведуть змагання з плавання, бігу та триатлону

13 Серпня 2016 (11:23)

Протягом вересня на території гірськолижного курорту “Буковель” проведуть чотири масові спортивні змагання - з плавання, триатлону, забігів з перешкодами та гірського бігу.

У неділю, 4 вересня, відбудуться запливи Bukovel Mountain UltraSwim, що проходитимуть на озері Молодості на двох дистанціях: Iron Man - 3860 m, 1/2 Iron Man - 1930 m.

Зареєструватися можна за посиланням: http://sportevent.com.ua/events/mountain-swim/. Детальніше про подію - на сайті: http://bukovel.com/media/lp/ultraswim-ukr/index.html.

Наступними на старт 11 вересня вийдуть триатлоністи - на Bukovel Triathlon Olympic Cup. Це стане фінальним етапом в заліку триатлонів на Буковелі в 2016 році. Традиційно плавання пройде в озері Молодості на дистанції 1,5 км, велоетап 40 км - на трасі Буковель-Яблуниця та біговий етап 10 км - на території курорту.

Реєстрація: http://bit.ly/Register4Triathlon. Детальніша інформація: http://bit.ly/TriathlonInBukovel.

Після змагань з триатлону 16-17 вересня проведуть “Гонку нації” - забіги з перешкодами. За словами організаторів, вони відбудуться на спеціальних трасах, до створення яких залучили професійних спортсменів та керівників елітних спецпідрозділів ЗСУ, СБУ та МВС. Ініціатори змагань вивчили досвід інших країн, де проходять схожі змагання, такі як TOUGH MUDDER (США), MUD RUN (США), TRU GRIT (Австралія), участь в яких беруть мільйони учасників.

І, нарешті, фінальним акордом стане проведена 24-25 вересня BUKOVEL ENDURANCE ULTRATRAIL - гонка, організована курортом Буковель і Endurance School серед чоловіків та жінок. Вона включатиме три забіги: Endurance Race (55 км / набір висоти 3000 м / 12 годин), Bukovel Race (20 км / набір висоти 1200 м / 5 годин), Beginner Race (10 км / набір висоти 750 м / 3 години). Всі учасники під час гонки бігтимуть автономно, тобто самостійно забезпечуватимуть себе харчуванням і дбатимуть про своє самопочуття і безпеку, а також пристосовуватимуться до несприятливих умов (погодних, фізичних, проблем, травм).

Реєстрація: http://sportevent.com.ua/events/bukovel-ultratrail

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.