- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Франківську провели всеукраїнський тенісний турнір "Stanislaw Cup"

13 Вересня 2016 (20:38)

Нещодавно на кортах ДЮСШ "Олімп" відбувся традиційний всеукраїнський турнір І категорії "Stanislaw Cup".

У змаганнях взяли участь 60 тенісистів з 22 команд, які конкурували у трьох вікових групах.

Вдало на змаганнях виступили франківчани. Так, у віковій групі до 10-ти років на перше місце п’єдесталу піднялася Євгенія Зеленська з тенісного клубу "Alias". Неля Соловей стала другою (ДЮСШ "Олімп"), а Софія Дячук з Коломиї - третьою. Окрім того, франківчанки Євгенія Зеленська з Олександрою Ковальчук досягли перемоги і у парі.

Серед хлопців першим став Данило Сільчук (Надвірна), другим - Ігор Соловей (ДЮСШ "Олімп"), а третім - Денис Матіяш (Коломия). У парі перемогли Соловей та Кальян (Івано-Франківськ), а Параскевов і Кабин (TC "Alias") стали другими.

У змаганнях хлопців до 14 років "Stanislaw Cup" домінували лідери всеукраїнського рейтингу Федерації тенісу України. Переміг Ілля Сарафин з Коломиї, другим став Зіновій Нагірняк з Чернівців, а третім - Назар Мамотюк (Рівне). Серед дівчат першою стала Ярослава Глібчук (Тячів), яка нещодавно з успіхом відіграла серію турнірів TE у Словаччині. Друга - Анастасія Верешко з Луцька, третя - представниця Херсона Руслана Коваленко.

У турнірі до 16 років виграла франківчанка Діана Ходан, Яна Заремба з Хмельницького стала другою, а Ангеліна Дячук з Коломиї зійшла на третю сходинку п’єдесталу. Приємно, що Анастасія Боднарук з Івано-Франківська (TC "Alias")  принесла рейтингові бали в скарбничку Івано-Франківської області, виборовши перемогу в парі з Яною Зарембою. 

Уже незабаром у Києві пройде першість України (19-25 вересня), куди відібралися Євгенія Зеленська, Олександра Ковальчук, Лука Параскевов та Андрій Кабин. Після регіональної першості у Рівному до них долучилися Павло Боднарчук, Дмитро Втерковський, Устина Шкутяк і Вікторія Ларіна.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.