- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Визначилися переможці фестивалю «Козацький гарт 2016»

19 Вересня 2016 (20:05)
18 вересня відбулося закриття  Всеукраїнського   фізкультурно-патріотичного фестивалю  «Козацький гарт 2016». Цьогоріч за пальму першості боролися 252 школярів,  команди з 21 області України. Учасники продемонстрували свої вміння, показавши не тільки високі  спортивні результати  та хороші артистичні здібності, а й знання історії козацтва,  спортивних досягнень та олімпійського руху. 

За результатами змагань призери та переможці кожного виду:
Естафета (команда) –
команда Харківської області - ІІІ місце, команда Сумської області - ІІ місце, переможець - команда Львівської області;
Стрибки в довжину з місця (індивідуально юнаки і дівчата) -  команда Хмельницької області - ІІІ місце, команда Сумської області  - ІІ місце, команда Чернівецької області - І місце;
Човниковий біг (індивідуально юнаки і дівчата)  – команда Кіровоградської області -  ІІІ місце, команда Хмельницької області - ІІ місце, команда Сумської області - І місце;
Стрибки через скакалку (індивідуально дівчати), дівчатка ( за 30 секунд) – команди Закарпатської та Миколаївської області з однаковим результатом розділили ІІ-ІІІ місця, а перемогла команда Чернігівської області ;
Канат (команда) – команда Вінницької області - ІІІ місце, команда Сумської області - ІІ місце, переможець - команда Харківської області;
Конкурс знавців історії України її спортивних досягнень за часів незалежності України – команда Тернопільської області - ІІІ місце, Чернігівської області - ІІ місце, у Миколаївської області І місце. 
У загальнокомандному заліку перемогла команда Сумської області, ІІ місце у Миколаївської області, на ІІІ місці – Чернігівська область.
Особливо  варто відзначити всі команди , що взяли участь у презентації своїх навчальних закладів та регіонів.
Переможці та призери  нагороджені медалями та грамотами Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, а команди – кубками .

Івано-Франківське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.