- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

На Прикарпатті нагородили кращих спортсменів-освітян та їх наставників

24 Грудня 2016 (14:05)

Відбулося  урочисте підбиття підсумків спортивної роботи навчальних закладів у 2015-2016 навчальному році та відзначення  15-ої річниці з дня утворення Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України. Організатор заходу – обласне  відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України, начальник  Михайло Стефанків спільно з департаментом освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, директор Віктор Кімакович.
 
З вітальним словом до присутніх звернулися депутати Дмитро Дзвінчук та Юрій Черневий.
 
За словами Віктора Кімаковича, фізичний розвиток підростаючого покоління потребує особливої уваги, адже в умовах військової агресії маємо сприяти вихованню мужніх та сильних оборонців нашої держави. «Своїми талантами, наполегливою працею ви не лише забезпечуєте власний гармонійний розвиток, а й прославляєте область на світовій спортивній арені, - зазначив управлінець. – Особистим прикладом ви спонукаєте молоде покоління активно займатися спортом, вдосконалювати власну майстерність та перемагати у різноманітних змаганнях».
 
Відповідно до спільного та окремих розпоряджень голови облдержадміністрації п. О. Гончарука та голови обласної ради п. О. Сича та наказу Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України кращих освітянський актив, зокрема: керівники навчальних закладів, відділів освіти та їх методисти, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, федерацій з видів спорту, тренери, спортсмени нагороджені грамотами, кубками, грошовими винагородами.
 
На завершення урочистостей Михайло Стефанків подякував спортсменам, тренерам, працівникам галузі фізичного виховання та спорту в системі освіти: «Дякуємо Вам за плідну працю, за добрий приклад здорового способу життя, за  дипломатичну місію, яку Ви несете в інші народи, прославляючи нашу державу і наш край зокрема. Від Вашого імені   щиро дякую керівництву області за  допомогу. Напередодні Новорічних та Різдвяних свят, бажаю усім нам здоров’я, мирного неба та нових звершень на славу нашої України!»
 
Івано-Франківське обласне  відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.