- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Калуші провели всеукраїнський турнір з шахів пам'яті Степана Бандери

25 Січня 2017 (17:09)

У Калуші пройшов уже ХХVІІІ всеукраїнський турнір з шахів пам’яті провідника ОУН Степана Бандери.

Цьогоріч в ньому взяли участь 54 шахісти, в т. ч. три майстри спорту та 17 кандидатів у майстри спорту.

Змагання проводилися за швейцарською системою в 9 турів. У першому турі пари визначалися комп’ютерним жеребкуванням з урахуванням індивідуальних коефіцієнтів шахістів. У кожному наступному турі між собою зустрічалися ті, які набрали однакову кількість очок.

Цікава боротьба виникла за третє місце, адже на нього претендували аж п’ятеро учасників, маючи в доробку по 6,5 очка. Цю ситуацію вирішили завдяки коефіцієнту Бухгольца. Найбільшим він виявився у майстра спорту Андрія Шанковського з Івано-Франківська.

Друге місце з результатом 7 очок посів 23-річний калушанин, кандидат у майстри спорту Всеволод Ритенко. А переможцем змагань став майстер спорту Михайло Ярмистий з Чернівців, який набрав 8 очок.

До топ-10 шахістів турніру також увійшли Юліан Мальований з Івано-Франківська, Олег Поліщук з Хмельниччини, Роман Луців з Надвірної, львів’янин Мирослав Лопадчак, Ігор Шевага з Кам’янця-Подільського, калушанин Тарас Шеркунов і львів’янин Ігор Дідух. Усі вони, як і переможець і призери змагань, були нагороджені грамотами і грошовими преміями.

Серед дівчат найкращого результату досягла 11-річна калушанка Анастасія Мокрецька, яка набрала 4,5 очка. Досить успішно виступив на турнірі й наймолодший його учасник – 7-річний Лук’ян Гушпіт з Івано-Франківська, посівши 43 місце.

Василь Ткачук

Фото Василя Мельника

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.