- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

За першість Калуша змагаються аматорські волейбольні команди

30 Січня 2017 (13:59)

У Калуші проходить традиційна відкрита першість міста з волейболу серед аматорських команд.

Цьогоріч взяти участь у цих змаганнях зголосилося шість аматорських волейбольних колективів, яким організатори турніру запропонували поборотися за звання чемпіона міста за двоколовою системою.

Ігри проводяться у вихідні в спортзалі ФСК "Нафтохімік".

У неділю, 29 січня, тут пройшли матчі вже третього туру. З них найбільш захоплюючим, цікавим і найтривалішим виявився поєдинок між командами села Голинь і "Техноресурс" (Калуш). Особливо довго вони з’ясовували, хто сильніший, у першій партії, відчайдушно борючись за кожне очко. Врешті-решт перемогу з рахунком 26:24 здобули міські волейболісти. Але надалі розвинути свій успіх не спромоглися. Команда села Голинь, хоч і не з легкістю, та все ж виграла три наступні партії – 21:15, 21:18, 21:17, здобувши перемогу над командою "Техноресурс" із загальним рахунком 3:1.

Цього ж дня також по три очки до свого активу додали команди села Кропивник і "Карпатнафтохім" (Калуш). Вони здобули перемоги у матчах відповідно з командами села Підмихайля (3:1) і Калуського політехнічного коледжу (3:0).

Після зіграних матчів третього туру відкритої першості міста Калушу з волейболу лідерство в турнірній таблиці захопили дві команди – "Карпатнафтохім" і села Голинь, які набрали по 9 очок.

Уже цієї суботи, 4 лютого, їм доведеться зустрітись між собою. Цей поєдинок і буде центральним у четвертому турі волейбольного турніру.

Василь Ткачук

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.