- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Галичі провели третій тур чемпіонату області з волейболу серед жінок

28 Березня 2017 (10:04)

У неділю, 26 березня, в Галичі завершився третій тур відкритого жіночого чемпіонату області з волейболу. У змаганнях брали участь три команди: "Університет-ПНУ" (Івано-Франківськ), "Галичанка" (Галич) і "Галичанка-2" (Тернопіль).

Перемогу святкували як господарки майданчику, так і гості. Спочатку "Галичанка" перемогла із рахунком 3-1 "Галичанку-2", а потім і ВК "Університет-ПНУ" подолав суперниць "Галичанку-2" із рахунком 3-0.

У першій грі зустрілись господарки майданчика "Галичанка" та гості з Тернополя "Галичанка-2". Натхненні підтримкою домашніх вболівальників, господарки впевнено захопили ініціативу і повели у першій партії 15-7, 25-10 і впевнена перемогли.

Друга партія пройшла за сценарієм попередньої, і "Галичанка" впевнено виграла і її 25-19. Але молоді тернополянки вирішили, що без бою здаватися не будуть, і у третій партії перебрали ініціативу до своїх рук, 10-4 на початку партії. Смілива заявка на перемогу - і дівчата впевнено довели її до кінця: 25-18, перемога "Галичанки-2", і рахунок за партіям стає 1-2 на користь "Галичанки". Молоді тернополянки відчайдушно ринули у боротьбу, адже це була їхня остання можливість хоч якось зачепитися за перемогу. І початок четвертої партії був цікавим і насиченим - 5-5, ніхто не хотів поступатися. Але "Галичанка" впевнено перехопила ініціативу, і ось на табло вже було 25-13, 3-1 по партіях - і впевнена перемога "Галичанки".

У наступній грі зустрілись "Університет-ПНУ" і "Галичанка-2". Перша партія - і "Галичанка-2" перемогла 10-3. Такого початку ніхто не очікував. А далі стає все цікавіше: 15-8 тернополянки перемагають, але дівчата з "Університет-ПНУ" мали на цю партію дещо інші плани. Спочатку вони зменшили відставання, і ось рахунок вже 20-20. У результаті 25-21 - перемога ВК "Університет-ПНУ".

З початку другої партії наші дівчата впевнено набирали очко за очком, і ось рахунок вже 25-19, 2-0 по партіях на користь ВК "Університет-ПНУ". І хоча в третій партії "Галичанка-2" намагалась протиставити нашим дівчатам і високий блок, і складну подачу, але кінцевий рахунок 25-18 і 3-0 по партіях. Впевнена перемога ВК "Університет-ПНУ".

Турнірна таблиця:

п/п

Команди

матчі

1

2

3

4

5

6

партії


загал

вигр

прог

Очки


вигр

 прог

коєф

1

ВК "Університет"

4

3

1


1:3

0

3:0

3

3:0

33:0

3

9

10

3

3,33

2

"Галичанка"

2

1

1

3:1

3


  

3:1

    3

6

6

2

3,00

3

"ДЮСШ-Колос"

2

2

0

0:3

0

 
 

3:1

3

 

3

3

4

0,75

4

"ЧНУ"

2

1

1

0:3

0

  

3:2

2

 

2

3

5

0,60

5

«ДЮСШ-2»  

2

0

2

 

1:3

     0

2:3

1


 

1

3

6

0,5

6

«Галичанка-2»

2

0

2

0:3

0

1:3

    0

   

0

1

6

0, 17

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.