- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Понад 160 тенісистів з різних куточків України змагались у Франківську

29 Березня 2017 (10:19)

Минулих вихідних, 25-26 березня, в Івано-Франківську провели всеукраїнські змагання з тенісу, участь у яких взяли понад 160 юних спортсменів.

За словами одного з організаторів, така кількість учасників стала рекордною для міста і пояснюється тим, що популярність тенісу зростає.

Учасники провели близько 210 матчів. Турнір "Alias Cup 1" проводився у вікових групах до 12 і 16 років, а "Kinder Open 2017" - до 6 і 10 років.

Яскравими перемогами відзначилися представники місцевих клубів і шкіл. Так, в "Kinder Open" до шести років ("червоний рівень" програми ITF Tennis 10’s) на друге місце п’єдесталу пошани піднявся Іван Миронов (TC "Alias"), а третє посів Нікіта Герега (TC "Alias"). Перемогу серед двадцяти шести учасників, святкував представник міста Стрий - Антон Талама.

У віковій групі до 9 років ("помаранчевий рівень" програми ITF Tennis 10’s) перемогою відзначилася Софія Сімків (ОДЮСШ "Олімп", м. Івано-Франківськ), друге місце - Іван Дячук (м. Коломия) і третє Артур Казаков (м. Коломия). У цій віковій групі конкурували сорок тенісистів з чотирнадцяти команд України.

У змаганнях до 10 років ("зелений рівень" програми ITF Tennis 10’s ) серед дівчаток перше місце посіла Анастасія Коляда (м. Львів), друге за Єлизаветою Труш (м. Луцьк) і третє за Євгенією Зеленською (м. Івано-Франківськ, TC "Alias"). Євгенія також змагалася у віковій групі до 12 років, в якій успішно пройшла до вісімки кращих тенісисток турніру.

Серед хлопчиків до 10 років непереможним був Павло Риштий з Трускавця, гідний опір йому чинив Дмитро Втековський (м. Івано-Франківськ, TC "Alias"), який став другим. Третє місце - С. Найдиш (м. Чернівці).

Серед дванадцятирічних хлопців перемога за Даниїлом Пентелейчуком з Чернівців, другий - М. Колесниченко (м. Львів), третій - Г. Кіяшко (м. Львів). У дівчат беззаперечну переможну фінальну гру провела Мілана Волошин (м. Львів) проти Дарії Волосової (м. Чернівці). У малому фіналі зійшлися представниці міста Києва Марія Бобровська і Серафима Бобровнікова. Перемога за першою.

У віковій групі серед дівчат до 16 років яскравий атлетичний теніс дозволив піднятися на першу сходинку турніру Я. Зарембі (м. Хмельницький), на другу – І. Тристан (м. Львів) і на третю М. Маслей з міста Мукачеве.

Серед шістнадцятилітніх хлопців переміг Ілля Сарафин (м. Коломия), другий - С. Антонюк (м. Хмельницький), а третім став Н. Лопушинський (м. Львів).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.