- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Жіночі волейбольні команди зіграли матчі четвертого туру

04 Травня 2017 (19:50)

Минулого тижня в Івано-Франківську та Коломиї завершився четвертий тур відкритого жіночого чемпіонату області з волейболу.

В Івано-Франківську зустрічались "Університет-ПНУ" та "ДЮСШ-2" з обласного центру. Тут все завершилось без несподіванок - 3-0 перемогу святкував "Університет-ПНУ". Молоді вихованки ДЮСШ-2 намагались чинити гідний опір досвідченим суперницям і подекуди їм це вдавалось, але дівчата з ВК "Університет-ПНУ" швидко повертали ситуацію під контроль і впевнено доводити партії до перемоги.

Значно цікавішим видався тур в м. Коломия, де вирішувалась доля путівок у фінал чемпіонату області. За право розігрувати медалі зустрічались "Галичанка" м. Галич, "Галичанка-2" м. Тернопіль, "ДЮСШ-Колос" м. Коломия і "ЧНУ" м. Чернівці.

У першій грі "ДЮСШ-Колос" впевнено переграв "Галичанку-2", святкувавши перемогу 3-0 і гарантувавши собі місце у фіналі. Наступними на паркеті зустрілись "Галичанка" і "ЧНУ". Гра була захопливою, суперники не хотіли поступатись, і доля матчу вирішувалась аж в п'ятій партії, де перемогу святкували дівчата з "Галичанки" (3-2 по партіях), і вони ж гарантували собі місце у фіналі. В наступній грі, "ДЮСШ-Колос" програв "Галичанці" 1-3, але обидві команди ще зустрінуться у фіналі. І останніми на майданчику зустрілись "ЧНУ" і "Галичанка-2". Гра була цікавою для глядачів і напруженою для команд. Перемогу святкувала "Галичанка-2" і 3-1 по партіях.

Шостого і сьомого травня відбудеться фінал жіночого чемпіонату області з волейболу у залі ПНУ (м. Івано-Франківськ), початок змагань - о 10:30.
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.