- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Українська волейбольна збірна перемогла Іспанію в першому матчі Євроліги

29 Червня 2017 (10:08)

У першому матчі півфінального протистояння жіночої Євроліги в Івано-Франківську Україна перемогла Іспанію - 3:1.

Збірна України продовжує свою переможну ходу у волейбольній Євролізі. Дебютантки цього турніру провели вже сьомий свій матч, в якому знову перемогли.

У стартових партіях проти Іспанії наші волейболістки досить упевненно контролювали хід поєдинку. Важливим виявився перший сет, в якому до середини іспанкам вдавалося триматися на крок попереду - 4:2, 12:11, а потім, після другої технічної перерви, перебувати вже у ролі наздоганяючих. В українок на домашньому паркеті в Івано-Франківську з'явився досить звичний склад: Новгородченко, Кодола, Степанюк, Герасимова, Дорсман, Денисова і ліберо Степанчук. Трибуни знову були переповненні, як і на матчах чоловічої Євроліги, і у цьому плані Україна вигідно відрізняється від інших країн, які приймали у себе тури цих змагань.

Наприкінці партії інтрига зберігалася - 20:18, але спочатку важкий удар від Надії Кодоли, а потім одиночний блок від Юлії Герасимової - і наприкінці сету стало набагато спокійніше. Партію ми закінчили легкою перемогою - 25:19.

Другий сет українки розпочали набагато переконливіше - 3:0. Далі іспанки під натиском українських атак просто почали сипатися. За нас у цій партії була і сітка, і вдача, і фарт. Багато в чому допомогли і самі суперниці, тож назрівав розгром - 16:9, 21:14. Щоправда, наприкінці партії наша команда свою перевагу дещо розгубила, та все ж - 25:21. Епізодично для підсилення блоку Гарій Єгіазаров випускав Анастасію Чернуху, проте кардинально нічого на майданчику не міняв.

А ось третя партія розпочалася для нас абсолютно з іншим настроєм. Іспанки надійно заграли в захисті, полетіла подача на початку в четвертого номера гостей Рівери, кілька прикрих програних м'ячів і, як наслідок, 0:5 не на користь команди Гарія Єгіазарова. Наші дівчата швидко повернулися у гру на подачі Юлії Герасимової - 6:5, але гра на майданчику далі пішла без явної переваги якоїсь із команд. Наприкінці партії на позиції першого темпу замість Герасимової з'явилася Трушкіна, проте виграти "всуху" цей матч українкам не вдалося. Остання атака у сеті від Анни Степанюк виявилася неточною, що явно додало настрою іспанкам - 26:24 на користь гостей.

У четвертій партії Трушкіна відіграла від початку й до кінця, а замість Анни Степанюк, у якої збився приціл, з'явилася по ходу сету Анастасія Чернуха. Відмінно в атаці відіграли Денисова, Кодола і Трушкіна. А коли наприкінці усі чекали на "валідольний ендшпіль" партії, повернулася на майданчик Степанюк і показала себе у всій красі. Конкретно - підняла пару м'ячів у захисті, потужно пробила іспанський блок, ускладнила подачею прийом. Останнє очко у матчі збірній України принесла Кодола - 25:21 і 3:1 по сетах. Україна тріумфує в першому півфіналі, і готується до повторного поєдинку, який відбудеться в Іспанії у неділю.

В іншому півфіналі збірна Фінляндії зробила вагому заявку на фінал, перегравши на виїзді Словаччину - 3:2 (25:23, 15:25, 20:25, 25:17, 15:12).

Федерація волейболу України

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.