- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Представниці 17 країн візьмуть участь у тенісному турнірі ITF Ivano-Frankivsk $15000

20 Липня 2017 (19:33)

З 29 липня по 5 серпня в Івано-Франківську вперше проведуть престижний жіночий турнір з тенісу.

Як повідомив директор турніру Олександр Фотуйма, на турнір заявлені 96 тенісисток з 17 країн, серед них - з України, Білорусі, Литви, Румунії, Молдови, Німеччини, Швейцарії, Польщі, Чехії, Хорватії, Еквадору та Індії.

Перша сіяна турніру - українка Валерія Страхова, володарка понад 20 титулів у одиночному та парному розрядах. "Також до Франківська приїде лідер команди Німеччини - Ліза Матвієнко, яка зараз перебуває на піку форми. Цьогоріч вона здобула два титули: $15000 Анталія та $15000 Амстелвен, , - розказує Олександр Фотуйма. - Швейцарка Карін Кіннель у ITF турі з 2012 року, володіє двама титулам в одиночному і сімома - в парному розрядах. Румунія в основі представлена трьома тенісистками: Оленою Кадар, Крістіною Адамеску і Марією Міхаіл. Перша відзначається доброю грою у парі, друга володіє двома титулами в одиночному розряді, а третя - молода надія румунської команди. Хорватка Маріана Дразіч у ITF турі з 2013 року, хороша гравчиня у парі. Маріана Корреа з Еквадору - також досвідчена гравчиня, яка в ITF змаганнях з 2000 року".

На франківські корти вийде і франківчанка Вікторія Гоголь, яка розпочне турнір з основної сітки. Вона виборола це право, здобувши перемогу в Кубку України. Зазначимо також, що цими днями Віка зіграє відбір на турнір у Хехінхеймі (Німеччина) з призовим фондом $60000.

Змагання організовують франківський тенісний клуб "Alias", Федерація тенісу України за підтримки міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківської обласної федерації тенісу та низки спонсорів.

Уже 29 липня розпочнуться кваліфікаційні матчі, а основний раунд стартує 31 липня. Фінали заплановані на 5 серпня. Турнір відбуватиметься на тенісних кортах ДЮСШ "Олімп" (вул. Ак. Сахарова, 38). Початок матчів - о 9:00, вхід - вільний.

 
Коментарі
20. 7 .2017 (21:46) Oleksandr
Завжди думав що лідер команди Німеччини А.Кербер 🤷🏻♂ )))
21. 7 .2017 (17:39) Kretel
Ну бач, Кербер виходить курить в сторонці відносно Матвієнко))))

2. 8 .2017 (07:10) Vitalik
ну кербер наступного року приїде,коли призовий фонд збільшать))

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.