- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

На Німецькому озері стартував SportFest IF

05 Серпня 2017 (18:10)

У суботу, 5 серпня, на території біля Німецького озера (мікрорайон Пасічна) стартував дводенний спортивний фестиваль SportFest IF.

Організатор фестивалю, координатор програми "Гарячий спорт" від платформи "Тепле Місто" Ігор Крицак зазначив, що такий спортфест у Франківську проходить уже вдруге, а попередній відбувся два роки тому на міському озері. "Формат фесту був дещо змінений, і він буде й надалі змінюватись. Сподіваюсь, що будемо проводити такий спортфест щорічно", - наголосив Ігор Крицак.

За його словами, мета фестивалю - привернути увагу до території навколо Німецького озера. "Ми вважаємо, що цю локацію обходять увагою. Якщо поцікавитись у мешканців міста, коли вони востаннє тут були, можна почути відповіді - півроку, рік тому, - говорить Ігор Крицак. - А сама територія шикарна. Якщо привести її в порядок, облагородити, зробити інфраструктуру, то набагато більше людей зможуть проводити тут свій вільний час здорово і активно".

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підкреслив, що зона Німецького озера є дуже важливою для міста. "У нас є приклади реалізації хороших спортивних проектів тут - зокрема, йдеться про майданчики зі штучним покриттям, - говорить мер. - Ця територія потребує оновлення, і досліджуються побажання мешканців Івано-Франківська щодо того, що вони хотіли би тут бачити. Для нас важливо, щоб тут вирувало життя, було багато спорту. Для цього потрібен не лише благоустрій, а й проведення різних подій. Тому такий фестиваль може стати поштовхом до того, щоб постійно проводити тут якісь заходи".

Ігор Крицак зазначив, що на різних локаціях активності проходять паралельно, щоб кожна людина, коли б вона не прийшла, змогла знайти для себе щось цікаве. Так, на фестивалі проходять майстер-класи з низки командних та індивідуальних видів спорту, фітнесу і йоги, танців, а також активності у дитячій зоні. Гості фестивалю можуть спробувати себе, наприклад, у скелелазінні, падел- і настільному тенісі, паркурі, ВМХ, диск-гольфі та цілій низці бойових мистецтв, а також стрітболі, алтиматі, лазертагу, страйкболі, футболі, пляжному волейболі, регбі тощо.

Також одночасно зі спортивними активностями працює лекторій, де можна послухати відомих спортсменів та любителів спорту. Зокрема сьогодні, 5 серпня, о 19:00 з лекцією виступить один із найкращих фрідайверів планети Олександр Бубенчиков. Він - віце-чемпіон і рекордсмен світу з фрідайвінгу, абсолютний чемпіон і рекордсмен України, один з чотирьох людей у світі, хто пропірнув Арку Блюхолла в Дахабі без ласт на затримці дихання. Його рекорд у затримці дихання - 9 хв і 3 сек.

Координатор командних видів спорту Тарас Кузик наголосив, що на фестивалі свої активності представляють переважно франківські клуби, зокрема і ті, які культивують не такі популярні у нас, але відомі у світі види спорту. Серед них - алтимат, лазертаг, пейнтбол, бейсбол, регбі. Таким чином, гості фестивалю зможуть не лише спробувати, а й продовжити займатись ними й надалі.

Також дуже активною є й дитяча локація. За словами її координаторки Анастасії Гурмак, протягом двох днів малеча зможе дуже весело і з користю провести час. "Наша зона хоч і дитяча, але у нас там дуже весело й батькам, - говорить Анастасія. - Ми проводимо майстер-класи, дитячу йогу і танці, а також розваги з аніматорами. Окрім того, плануються "розумні" ігри, де можна виграти призи. Але, звичайно, діти можуть брати участь і в інших активностях, які проводяться на фестивалі".

На острові посеред Німецького озера майстер-класи проводять представники найбільшого у Східній Європі спортивно-музичного фестивалю Z-Games - зі скімбордингу (катання на дошці на мілкій воді), балансбордингу (балансування на дошці), слеклайну (ходіння по натягнутій мотузці) та сапбордингу (веслування стоячи на дошці).
 

Відпочити від спортивних активностей можна у лаунж-зоні на острові, а підкріпитись - на фуд-корті.

Активності триватимуть сьогодні до пізнього вечора, а відновляться завтра з 9:00. У неділю також планується багато цікавого, зокрема перші на Західній Україні змагання з Dog Puller - для собак. 

Розклад заходів та карта події:

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.