- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Дві тисячі франківців займались спортом на Німецькому озері

07 Серпня 2017 (22:10)
Протягом вихідних, 5-6 серпня, на Німецькому озері відбувся великий спортивний фестиваль SportFest IF, участь у якому взяли близько 2 тис. мешканців Івано-Франківська.

Подія проходила у рамках програми "Гарячий спорт" від платформи "Тепле Місто".

По всій території біля озера розташовувались локації для занять фітнесом і йогою, танцями, командними та індивідуальними видами спорту, де могли займатись люди будь-якого віку та рівня підготовки.

Серед командних видів були як звичні футбол і волейбол, так і менш поширені алтимат, лазертаг, страйкбол, регбі та бейсбол, які зараз розвивають у місті. Індивідуальні види спорту об’єднали бойові мистецтва, падел- і настільний теніс, ВМХ, паркур, скелелазіння, біг, диск-гольф. Окрім того, у рамках фестивалю вперше на Західній Україні провели змагання з Dog Puller - активного спорту для собак та їхніх господарів з використанням спеціального кільця (пулера).

Окремо проходили лекції відомих спортсменів та любителів спорту. Серед лекторів були, зокрема, віце-чемпіон і рекордсмен світу з фрідайвінгу Олександр Бубенчиков, видатний танцівник, засновник школи аргентинського танго в Китаї Сергій Подболотний, директор IT-компанії "Softjourn" Сергій Фіцак, бігун-ветеран Іван Файчак, лікарка-йогатерапевтка Ольга Головня, автогонщиця Ірина Висоцька та багато інших. 

Також дуже популярною була дитяча зона, тут разом із маленькими учасниками залюбки проводили час і їхні батьки. Діти грали в різні ігри, брали участь у майстер-класах, а також займались танцями та йогою.

На острові посеред озера представники найбільшого у Східній Європі музично-спортивного фестивалю Z-Games проводили майстер-класи із досить незвичних для Франківська активностей - слеклайну, балансбордингу, скімбордингу та сапбордингу.

Події на різних майданчиках проходили паралельно, щоб усі учасники, незалежно від зацікавлень, могли знайти щось для себе. Участь у всіх активностях була безплатною. Підтримали проведення SportFest IF виконавчий комітет Івано-Франківської міськради та АТ "Прикарпаттяобленерго".

"На ці два дні територія ожила, особливо, якщо порівняти з тим, скільки зазвичай людей приходить у вихідні на Німецьке озеро, - говорить організатор фестивалю, координатор програми "Гарячий спорт" від платформи "Тепле Місто" Ігор Крицак. - Незважаючи на сильну спеку, скрізь були відвідувачі. Особливою популярністю користувались лазертаг, скелелазіння, танці, фітнес, а також локація Z-Games".

Нагадаємо, що однією із цілей цього фестивалю було привернути увагу до території навколо Німецького озера, яку наразі незаслужено обходять увагою. Як наголосив Ігор Крицак, якщо привести цю ділянку до ладу, створити інфраструктуру, то набагато більше людей зможуть проводити тут вільний час активно і спортивно.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.