- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Франківські регбісти провели підготовку до вирішальних матчів у чемпіонаті України

30 Серпня 2017 (21:21)

Франківські регібісти ДЮСШ №2 та клубу "Станиславів" провели протягом літа відновлювальні та навчально-тренувальні збори, а також взяли участь у товариських турнірах і фестивалях.

Таким чином спортсмени готувались до офіційних змагань осінньої частини чемпіонатів України серед юнаків та дівчат.

Важливою подією літа стала перемога вихованця франківського регбі Валентина Коваля у складі національної збірної України у чемпіонаті Європи з регбіліг-9, який відбувся у Сербії. За словами очільника обласної федерації регбі Михайла Яреми, на сьогодні це найбільший успіх франківського регбі.

У червні 20 юнаків провели 10-денні відновлювальні тренувальні збори у болгарській Варні, де у контрольному матчі переконливо перемогли місцевий РК "Варна".

Середина липня була знаменна для Любомира Безнощука і Олександра Шкварка, які у складі команди "Київ-Дарниця" взяли участь у товариських іграх з грузинськими ровесниками з клубу "Кочебі". За словами Михайла Яреми, грузинське регбі наразі є чи не найбільш прогресуючим у світі, тому аналогічні зустрічі є дуже корисними для зростання майстерності наших регбістів. Незважаючи на три програші, українці проявили найкращі якості, поступившись з мінімальними рахунками. У жовтні готується уже гостьове турне українських регбістів до Грузії. Для нього у рамках десятиденних зборів готувались шість франківських регбістів: Олександр Шкварок, Володимир Фернюк, Владислав Осіпов, Тарас Сплавник, Андрій Семенців і Давид Вівчарик.

У рамках підготовки збірної України до чемпіонату Європи з регбі-7 серед юніорок G-18, що у другій половині вересня пройде в Андоррі, була запрошена на навчально-тренувальні збори до Тюдова Косівського району Надія Маслій. На наступні збори у вересні в Києві до неї приєднається ще одна наша гравчиня Оксана Бац.

Тим часом, у Перечині Закарпатської області проходять збори кандидатів до збірної України з регбі-7 серед юніорів U-18. Вони і визначать тринадцять регбістів, які 2-3 вересня візьмуть участь у чемпіонаті Європи серед команд дивізіону Трофі в угорському Естергомі. Серед кандидатів у збірну є і наш гравець Любомир Безнощук.

Свої навчально-тренувальні збори провели також юнаки U-13 i дівчата G-14. Тиждень тренувань у Ворохті дають надію на успішний виступ у своїх чемпіонатах юнакам у Києві і дівчатам у Харкові, які після першого туру посідають друге місце і мають хороші шанси здобути нагороди чемпіонату України.

Два наших представники - Олег Шкварок та Іван Штих успішно виступили у складі команди Ужгорода на міжнародному турнірі U-16 з регбі-7 в Угорщині у Кубку Карпат, де посіли третє місце, вигравши в угорської команди та збірної Словаччини.

Уе другий рік поспіль франківські регбістки беруть участь у фестивалі пляжного регбі, яке традиційно проводить Федерація регбі Львівщини на пляжі Винниківського озера. Незважаючи на те, що результати ігор не фіксувалися, проте ігрова практика і атмосфера фестивалю забезпечили хороший заряд перед осінніми турнірами.

Знаменною подією для франківського регбі став старт в офіційних змаганнях студентів з ІФНТУНГ. Команда вишу взяла участь у Всеукраїнській універсіаді з регбі-7, яка відбулася у Хмельницькому. Франківці посіли восьме місце, але Михайло Ярема наголошує, що сам старт в офіційних змаганнях і гра з командами ВНЗ, які давно культивують регбі (тернопільський ТНЕУ, одеська ОДАБА, харківська с/г академія, хмельницький ДУ, львівська "Політехніка") дають надію, що студентське регбі в Івано-Франківську має майбутнє.

Попереду в івано-франківських регбістів вирішальні ігри в чемпіонатах України в різних вікових групах серед юнаків і дівчат.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.